Kara Sevda Büyüsü

Kara Sevda Büyüsü

Aşkla alakalı sorunu olanlara merhabalar. Ben de yakın bir zamana kadar bildiğiniz aşk acısıyla kıvranan biri olmuştum. Kalbimi kaptırdığım ve kısa sürede tüm dünyamı, benliğimi ele geçiren bir aşkın pençesinde epeyce yıprandım diyebilirim çünkü karşılığını kesinlikle göremedim. Onsuz yaşamak istemediğim için şansımı kara sevda büyüsü yaptırarak denemek istedim. İnternete bakınca bu konuyla alakalı çok fazla bilgi kirliliği olduğunu fark edince aklım da karışmadı değil ama çok iyi araştırınca medyum Dolunay isminin en doğru adres olduğuna karar verip, önce web sitesini inceleyip, sonradan da telefon ederek kendisiyle görüştüm.

Son Derece İyi Bir İnsan

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki, çok iyi bir insan ve karşısındaki insana gerçek anlamda değer verdiğini her şekilde hissettiriyor. Ben bu nedenle kendisiyle konuşurken hiçbir şekilde rahatsızlık duymadım ve çekinmedim. Sıkıntımı anlattım ve bana bu büyüyü yapıp yapamayacağını sordum. Aldığım yanıt tabi ki olumluydu ama asıl mesele birkaç gün içinde yaşadığım rüya gibi değişimdi. O günden sonra yüzüme bile bakmayan kişi artık benimle ilgileniyordu ve giderek daha da fazla zaman geçiriyorduk. En sonunda da sevgim karşılık buldu, gerçekten çok mutluyum.

Rahatlıkla Ulaşabilirsiniz

Medyum Dolunay’a 0555 171 85 40 numarasından çok rahat bir şekilde ulaşabiliyorsunuz ve randevu alabiliyorsunuz. Ne tür sıkıntınız olursa olsun hepsine deva olacağından hiç kuşkunuz olmasın ve bir an önce arayıp siz de şifa bulun.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1135 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
24 Hayır

“Kara Sevda Büyüsü” için 2 yorum var.

  1. Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum dolunay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için dolunay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende dolunay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

  2. Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama dolunay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir