Kötü insanlara karşı dua

Kötü insanlara karşı duaKötü insanlara karşı dua: Etrafınızda kötü insanlar ve siz onların kötü niyeti olduğundan emin gibisiniz bu dua ile onların elini ayağını bağlayabilirsiniz Allaha beni köyü niyetli insanlardan koru sana sığındım diyerek dua ediceksiniz.Dua okuyan kişilerden bazıların yorumları

Sedat Tekin;Merhaba hocam okulumda devamlı beni sevmeyen ve kötülüğümü isteyen kişiler için devamlı her gün okula gitmeden önce bu dua okudum sanırım başarılı oldu en azından içim çok rahat bu dua ile

Hergün 70 kere  ” Evet Müntekim Evet Allah” okunur, bittikten hemen sonra da  ” evet zül celali vel ikram” denir. Sonrasında size kötülüğü dokunmuş ve halâ şer düşünen kim varsa hepsinin ismi sayılır ve allaha devretme edilir .

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Kötü insanlara karşı dua

Kötü insanlarla karşılaşmak, hayatımızın bir gerçeği olabilir. Onları tanımadığımızda bile etkileriyle karşılaşabiliriz. İnsan doğası gereği zaman zaman kötülüklerle karşılaşabilir ve bu durumda dua etmek önemli bir destek sağlayabilir. Kötü insanlara karşı dua etmek, hem kendi iç huzurumuzu korumak için hem de onların kötülüğünü bertaraf etmek için önemlidir.

etmek, bizim için bir koruyucu kalkan olabilir. Bu dua, hem bizi koruyan bir enerji oluşturacak hem de onların kötülüğünü geri püskürtecektir. Dua etmek, inancımıza göre yaşadığımız hayatta önemli bir araçtır.

Dinimizde kötü insanlara karşı dua etmek için birçok örnek bulunmaktadır. Örneğin, şeytanın şerrinden Allah’a sığınma duası kötü insanlara karşı okunabilir. Bunun yanı sıra, Kur’an-ı Kerim içerisindeki dualar da bu konuda rehberlik sağlayabilir. Dua ederken içimizden gelen samimi duyguları ifade etmek, Allah’ın lütuflarını istemek önemlidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1598 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

32 Evet
27 Hayır

“Kötü insanlara karşı dua” için 2 yorum var.

  1. Merhabalar dolunay hoca evliliğimi kurtardı benim şimdi ben 6.5 senelik evliydim esimle ayrı yerlerde yaşadık o istanbulda ben sivastaydım esimin bana tekrardan asik olmasini istiyordum ve bana baglanmasini istiyordum bu konuda bana yardimci olurmasını istedim sağolsun yuvamı kurtarmak için elinden geleni yaptı ve başarılı da oldu yaptırdığım bebek uygulamalası ile öyle tesirli bir sonuç aldımki bu anlatılmaz yaşanır gerçekten öneriyorum.

  2. Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum dolunay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Dolunay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir