Birisini büyüyle evlendirmek

Birisini büyüyle evlendirmek: Kızın yada erkeğin kapısının önünden kimselere görünmeden alınan 7 adet küçük taş ayrı ayrı okunup üflenirken her taş için kızla erkeğin adı zikredilerek ‘’es sadakat’’ diye mırıldanılır. Ardından kızın yada erkeğin büyüyü yapana aşık olması için Allah’a yalvarılarak bir dua okunur. Sonrasında taşlarla büyü yapılanın evinin çevresinde 7 besmele çekerek 7 ayrı yere atılır.
Ertesi gün şekli görülen muska hazırlanıp muskada bulunan çember içindeki boş yere aşık edilecek kişinin adı yazıldıktan sonra dışındaki boş yere kişi kendi adını yazar. 70 besmele çekip 3 defa kamer suresi okunduktan sonra sağa sola üflenerek muska dörde katlanır ve boş yüzlerden birine aşık edilen kişinin diğer yerine ise aşık edenin ismi yazılıp naylonlandıktan sonra büyü yapan kendine ait bir giysi parçasına sardıktan sonra iki kişinin isimlerinin harf toplamları kadar dikiş atılır.
Kişi muskayı taktıktan sonra günde 3 vakit aşık olduğu kişinin evinin önünden geçmesi ve besmele çekerek sevdiğinin evine doğru üflemesii gerekir.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Birisini büyüyle evlendirmek

Birisini büyüyle evlendirmek ilginç bir kavramdır ve çeşitli mitolojik ve edebi eserlerde yer almıştır. Büyü, insanların hayatını etkileyen gizemli bir güç olarak görülür ve bazen bu gücü kullanarak insanları birbirine aşık etme amacı güdülebilir. Ancak, gerçek dünyada büyüyle evlendirme gibi bir olgu söz konusu değildir ve bu tür uygulamalar etik açıdan kabul edilemez.

Büyüyle evlendirmek, genellikle masallarda ve efsanelerde yer alan fantastik bir ögedir. Örneğin, Cinderella masalında peri, Cinderella’nın büyücüce bir büyük aşkla buluşmasını sağlamıştır. Ancak, bu tür masallar gerçekliği yansıtmaz ve büyüyle evlendirmek gibi bir kavram gerçek dünyada işlememektedir.

Büyüyle evlendirme kavramının gerçek dünyada etik açıdan kabul edilemez olmasının birçok nedeni vardır. Öncelikle, bir kişinin iradesi dışında büyüyle evlendirilmesi, kişisel özgürlük ve haklarına yapılan bir saldırıdır. Ayrıca, gerçek bir ilişki sevgi, saygı ve rıza temelinde inşa edilmelidir, büyüyle evlendirme ise yapay bir ilişki yaratmaktır. Bu nedenle, büyüyle evlendirme gibi bir uygulama her açıdan doğru ve etik değildir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1311 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

28 Evet
24 Hayır

“Birisini büyüyle evlendirmek” için 3 yorum var.

  1. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

  2. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

  3. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir