Fotoğrafla büyü sayesinde mutlu oldum

Fotoğrafla büyü konusunu ilk kez bir arkadaşımdan duymuştum. Kendi erkek arkadaşına büyü yaptırarak çok güzel bir ilişki yaşamaya başlamıştı. Açıkçası o güne kadar büyülerle aramda hiçbir bağ yoktu. Hatta hiç inanmazdım diyebilirim ki aslında ne kadar doğru olduğunu daha sonra başıma gelen bir olayla anladım. Okul kampında tanıştığın birinin sana çok fena aşık oldum fakat başka şehirlerde yaşıyorduk sadece elimde ona ait bir fotoğraf vardı. Onun da bana ilgisi olduğunu düşünüyordum ama ne yazık ki herhangi bir açıklama ya da ilgisini ifade edecek bir şey yapmamıştı.
Fena halde aşıktım
Gecem gündüzüm onu düşünerek geçiyordu ve onun bana aşık olmasını o kadar çok istiyorum ki Her gün dua ediyordum. Sonra aklıma bir gün arkadaşımın yaptırdığı fotoğrafla büyü geldi. Belki ben de yaptırırsam aynı sonucu elde ederim diye düşündüm. Tabii ki bu konuyu arkadaşım anlatamadım çünkü biraz gurur yapmıştım ve ona inanmadığım söylediğim için de tekrar ona soramadım.
Sonuç aşk oldu
Onun fotoğrafla büyü konusunda Medyum Dolunay Bey den yardım aldığını biliyordum. Ben de internetten kendisi hakkında bir araştırma yaparak onun resmi telefon numarası 0555 171 85 40’i aldım ve bu numaradan kendisini aradım. Büyü yaptırmak istediğimi ve sevdiğim insana kavuşmak için yardım istediğimi söyledim. Ben çok güzel bir şekilde karşıladı ve gerçekten yaptığı büyü sayesinde şu anda o insanla birlikteyim ve her şey yolunda gidiyor.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1153 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
29 Hayır

“Fotoğrafla büyü sayesinde mutlu oldum” için 2 yorum var.

  1. Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum dolunay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için dolunay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende dolunay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

  2. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir