Dost ve sevgili için dua

Allah’n Veli ismi şerifinin bir anlamı da dost olmak manası taşır.
Bu ismi şerifi; VaIi ismi şerifiyle beraber her günün şems saatlerinde 90 defa ‘Ya Veliyyü Ya VaIi’ şeklinde zikretmeye devam eden kişiye Allah ve Rasulü dost olacağı gibi bütün canlı mahlukatla dost ve sevgili olur.

Dost ve sevgili için dua

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Dost ve sevgili için dua

Hayatımızın önemli bir parçası olan dostluk ve sevgili ilişkileri, insanların ruhunu besleyen ve hayatına anlam katan değerli bağlardır. Ancak zaman zaman bu bağlar zorluklarla karşılaşabilir ve sarsılabilir. İşte böyle durumlarda dostluk ve sevgili ilişkilerimizi kuvvetlendirmek, onlara destek olmak için dua etmek büyük bir önem taşır. Dua, kalbimizin ve ruhumuzun diliyle Allah’a açılan bir penceredir.

Dost ve sevgili için dua etmek, onların mutluluğunu ve huzurunu artırmak, ilişkilerimize bereket katmak için atılan en önemli adımlardan biridir. Dua etmek, bir nevi dualı bir köprü kurmak gibidir. Allah’ın rahmetini ve merhametini talep etmek, dostlarımızla ve sevgililerimizle daha güçlü bir bağ kurmamıza yardımcı olur. Dua etmek aynı zamanda içsel bir huzur ve manevi bir güç kaynağıdır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 2459 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

28 Evet
25 Hayır

“Dost ve sevgili için dua” için 3 yorum var.

  1. Dolunay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Dolunay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Dolunay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

  2. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

  3. Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Dolunay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir