Büyü bozmak

Her zaman eşimin annesinin bana büyü yaptırdığını inanmışımdır Çünkü evlendiğim günden bugüne kadar yani bu yorum yazdım zamana kadar evliliğinde hiçbir zaman sorunlarımız bitmedi. Bu yorumu yazdığım zaman tabii ki her şey çok farklı olurdu ama bu yorumdan kısa bir süre öncesine kadar evin içinde kavgamız gürültümüz hiç eksik olmuyordu. Aklınıza gelebilecek her türlü konuda kavga çıkıyordu ve ben de artık rahatsız olmaya başlamıştım ki onu çok severek evlenmiştim. Ben eşimin annesinden şüphelendiğim için büyü bozmak konusunda bir yardım almak istiyordum.
Bu işlerden anlamıyordum
Tabii ki bu yardım kimden alacağım daha çok muallakta kalmıştı nedeni de kimseyi tanımıyor olmamdı. Bir de insanlara gidip büyü bozmak istiyorum demek olmuyordu çünkü herkesin dedikodu yapacak malzeme ihtiyacı vardı ve ben de kimseye bu malzemeyi vermek istemiyordum. Bu nedenle internet üzerinde kendi araştırma yaparak Medyum Dolunay resmi telefon numarasını bularak 0555 171 85 40 nolu hattan aradım.
Siz de arayın
Böylece hem insanların diline düşmemiş oldum hem de en doğru insanla tanışarak büyü bozmak konusunda kendi başıma hareket etmemiz olduğum için sonuç mükemmel oldu. Tahminlerim de yanılmamıştım kayınvalidem bana çeşit çeşit büyü yaptırmış da ama Dolunay Bey hepsini bozarak beni rahatta kavuşturdu. Artık eşimle kavga etmiyoruz ve başka bir büyünün tesir altında kalmadan yaşıyoruz. Tüm bunlar için buradan Dolunay beye kucak dolusu teşekkürler ve sevgiler sunuyorum.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1429 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
22 Hayır

“Büyü bozmak” için 4 yorum var.

  1. Sevgili kardeşlerim dolunay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum dolunay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle dolunay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama dolunay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

  2. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

  3. Dolunay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Dolunay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Dolunay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

  4. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir