Bağlama Büyüsü Yaptırmak İsteyenler Okuyabilir

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 6-7 yıldır çekmiş olduğum bir derdin mutlu sonundan bahsetmek istiyorum. Lise yıllarında tanışmış olduğum ve kendisine kör kütük âşık olduğum erkek arkadaşım ile çok güzel geçen 1 yıllık bir ilişki içerisindeydik. Zaman geçtikçe erkek arkadaşım dışarıya meraklı, benden kopmaya başlayan, çapkın ve hayırsız biri oluverdi. Ben ise bu acıya dayanamayacak kadar onu seviyordum. Yaklaşık 6 yıldır peşinden koşuyorum fakat o asla istemiyor. Yana yakıla ne yapacağımı düşünürken karşıma Medyum Dolunay ve onun bağlama büyüsü çıktı.
Her şey istediğim gibi oldu
İlk başlarda bağlama büyüsü nedir diye çok düşündüm ve riskli, sonuç vermeyecek bir şeymiş gibi hissettim. Ancak hayatımı bu denli değiştireceğini ummazdım. Büyüyü yaptırdığım andan itibaren erkek arkadaşım bana koşa koşa geldi. Gözü benden başkasını görmez oldu. Bu kadar ilgiye ve de bağlılığa alışkın değilmişim meğer bu nedenle kendimi havalara uçmuş gibi hissediyorum.
Bağlama büyüsü nasıl yapılır, işe yarar mı, uzun bir evre mi diye dert etmeyin. Hayatım rayına oturdu ve kalbim dilediğim insanla atıyor. Sevgilim dış dünyadan tamamen koptu ve tüm işini, gücünü bana adar bir hale geldi. Sevgilimle çok mutluyuz kendimi hiçbir zaman bu kadar muhteşem hissetmemiştim. Ayrıca buraya tıklayarak şirinlik büyüleri gibi mucizevi bir büyüye de ulaşabilirsiniz. 0555 171 85 40 numaralı telefonu aramanız yeterlidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1023 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

44 Evet
32 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir