Papaz Büyüsü Nedir

Papaz büyüsü nedir nasıl yapılır bu konuda size bazı bilgiler vereceğiz ; Büyü türleri arasında en güçlü olanı yada daha doğru söylemek gerekirse papaz büyüsü bilinen en hızlı ve etkili büyü türüdür.Doğru bir uygulama ve doğru zamanda papaz büyüsün etkisi altında kalan erkek veya erkek istem dışı hareket ve düşüncelerin gerçekleşmesi sağlanır. Aslına bakıldığında papaz büyüsü gerek ülkemizde gerekse Ortadoğuda en çok yapılan kara büyü türüdür.

Diğer türleri gibi ortaçağ – pagan inanış kültüründen ortaya çıkmışıtr.Bu büyü türü ismini sanıldığı gibi hristiyanlık üzerinden almaktadır yani hiç bir hristiyan din adamı papaz büyüsü yapmamaktadır.Medyumlar çalışma yöntemleri hazırladıkları tılsımlar ile gizemlerini korumaktadır.

Papaz büyüsü ülkemizde ve dünyada gerçekten biline ve başarılı sonuçlar alan çok az kişi vardır.Papaz büyüsünü ülkemizde karşılıksız aşk acısı çekenler,sevdiği kişinin kendisine karşı sevgi ve şevkatini tamamen kaybettiği kişiler yaptırmaktadır.

İlgili Başlıklar

Papaz Büyüsü Nedir

Papaz büyüsü nedir? Bu konuya hiç aşina olmayanlar için hemen açıklayalım. Papaz büyüsü, sihirbazlık ve büyücülükle ilgili bazı gizli ve mistik yöntemleri içeren bir büyü türüdür. Bu tür büyülerde genellikle dini figürler kullanılır ve birçok farklı amaçla kullanılabilir. Papaz büyüsü, kişilerin isteklerini yerine getirmek, birinin hayatını değiştirmek veya birini etkilemek gibi amaçlarla yapılabilir.

Papaz büyüsü, güçlü ve etkili bir büyü türüdür. Bu büyüyü gerçekleştirecek olan kişi genellikle bir büyücü veya sihirbazdır. Bu kişi, bilgi ve yetenekleri sayesinde papaz büyüsünü uygulayabilir ve sonuçlarına etki edebilir. Papaz büyüsü genellikle gizli ve mistik ritüellerle gerçekleştirilir ve bu nedenle pek çok insan için oldukça ilgi çekicidir.

Bir papaz büyüsü ritüeli sırasında, bazı özel malzemeler kullanılabilir. Bu malzemeler arasında mumlar, tılsımlar, dini semboller ve kutsal kitaplar bulunabilir. Büyücü veya sihirbaz, bu malzemeleri kullanarak belirli bir amaca yönelik büyüyü gerçekleştirir. Örneğin, bir kişiyi etkilemek veya birine zarar vermek gibi.

 • Papaz büyüsü ile ilgili bilmeniz gereken bazı önemli noktalar:
 1. Papaz büyüsü, ciddi sonuçları olan bir büyü türüdür ve dikkatlice uygulanmalıdır.
 2. Bu tür büyüler genellikle etki gücü yüksek olduğu için, kullanırken dikkatli olmalı ve kontrolü elden bırakmamalısınız.
 3. Papaz büyüleri genellikle birilerini etkilemek veya yönlendirmek amacıyla kullanılır, bu nedenle başkalarının özgür iradelerini ihlal etmeden kullanılması önemlidir.

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Papaz Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2479 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
20 Hayır

“Papaz Büyüsü Nedir” için 11 yorum var.

 1. Bana sürekli musallat olan eski sevgilimden Dolunay Hoca sayesinde kurtuldum. Bu adam için uzak tutma papaz büyüsü hazırladı da bu adam hayatımdan çıktı.

 2. Babam aslında çok iyi bir insadır ama kumar illetinden bir türlü kurtulamıyordu. Dolunay Hocayı gün arkadaşları önermiş anneme ve hemen aradık. Kumar için papaz büyüsü yaptı ve mükemmel netice aldık.

 3. Sürekli at yarışları oynayan babamın bu illetten kurtulmasını medyum Dolunay Hoca ya borçluyuz. Annem ve ben kendisinden bu konuda papaz büyüsü yardımı aldık. Çok yardımcı oldu.

 4. Kızımın bir ayyaşa aşık olacağını asla düşünmezdim. Çok serseri bir erkeğe aşık oldu hemen hocama danıştım. Dolunay Hoca ben ve arkadaşlarımın desteğidir. Kendisi kızım için ayırma vefki yaptı ve bu adamdan kızımı kurtardı.

 5. Çok yıldızı düşük ve inanılmaz kısmetsiz olan eşim için işlerinin açılması konusunda destek aldım. Dolunay Hoca kısmet açma vefki ile eşimin iş bereketinin sonuna kadar açılmasını sağladı.

 6. Herkese selam. Arkadaşlar dolunay hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Dolunay hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

 7. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

 8. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

 9. Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum dolunay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

 10. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir