Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Çok eski zamanlardan bu yana insanlara sıkıntı vermek amacı ile kullanılan domuz ağı büyüsü nasıl yapılır diye medyumların kapılarını çalan insanlar aldıkları yanıtlar ile daha net kararlar verebilmektedirler. Bu işlemler insanların çok ciddi manevi sorunlar yaşamalarına neden oldukları gibi aynı zamanda bu sorunlar kimi zaman fiziki olarak da ortaya çıkabilmektedir. Her ne kadar az kullanılan bir işlem olsa bile bu işlemler ile en mutlu ve en sağlıklı insanların hayatları dahi kısa zaman içinde allak bullak olabilmektedir.
Hangi Amaçla Yapılır?
Domuz yağı büyüsü nasıl yapılır ve hangi amaçla yapılır gibi konular her zaman için bu işlemleri denemek isteyen kişilerin en çok dikkat etmeleri gereken konulardır. Bu işlemler domuzların bedenlerinden elde edilen özel yağlar ile yapılır. Bu yağlar etki altına alınmak istenen kişilerin elbiselerine veya bedenlerine sürülür. Kimi zaman ise kapı eşiklerine veya sürekli olarak kullandıkları eşyalara da sürüldükleri bilinmektedir.
Riskli mi?
Uzmanlar domuz yağı büyüsü nasıl yapılır ve riskli mi gibi soruların yanıtlarını almadan kesinlikle bu işlemlerin kullanılmamasını önermektedirler. Özellikle kara büyüler içinde en özellerinden biri olması ve kısa zaman içinde çok ciddi enerjilerin harekete geçmesini sağlaması sebebi ile bu işlemleri denemek isteyen kişiler çok dikkatli olmalı ve mutlaka 0555 171 85 40 nolu resmi telefonundan medyum Dolunay ile iletişime geçmelidirler.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 768 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
24 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir