İlişkimin Kurtuluşu

İlişkimin Kurtuluşu

Üniversite hazırlık dönemimde tanıştığım ve uzun süre platonik olarak aşk beslediğim kişiyle uzun süren bekleyişlerimin ardından sonunda sevgili olmayı başarmıştık. Her şeyin yolunda gittiği, aşkımızı zirvede yaşadığımız harika zamanlar geçiriyorduk. Birbirimizden başkasını gözümüz görmüyor, sadece baş başa olup aşkımızı delicesine yaşamak istiyorduk. Büyük aşkımı bulmuşken asla hiçbir sebepten dolayı kaybetmek istemiyordum. Eğer kaybedersem bu benim sonum olurdu. Derken o kara gün gelip çattı… Canım sevgilimle aramızda soğuk rüzgârlar esmeye başlamıştı. Ortada elle tutulur hiçbir sebep yokken sevgilim benden inanılmaz derecede uzaklaşmıştı. İnsan o an hiçbir şey düşünemiyor mantıklı davranamıyor. Bu sebepten olsa gerek ki ayrılık sürecimiz çok hızlı oldu ve hazin son; sevgilim benden ayrılmıştı…

Medyum Dolunay’ın İlişkimdeki Yeri

Yapacak hiçbir şeyim yoktu. Ne çevremdeki insanların ne de ailemin bana verebileceği hiçbir teselli kalmamıştı. Ben de çareyi internette aramaya karar verdim ve Medyum Dolunay’ın sitesiyle karşılaştım. Ve kendimi 0555 171 85 40 nolu telefonu ararken buldum. Kendisine başımdan geçen her şeyi olduğu gibi anlattım. Ve bana küs olan sevgiliyi geri döndürme büyüsünü uygulayacağını söyledi. En başta hiç inandırıcı gelmemişti fakat başka çarem yoktu. Ve sabırla bekleyişimin sonucunda hiç ummadığım hızla hiç ummadığım güzel şeylerle karşılaştım.

Aşkımın Zaferi

Artık sevgilimle el ele, göz gözeydik. Her şey muhteşem olmakla birlikte üstüne üstlük aramız eskisinden daha iyiydi. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1224 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
22 Hayır

“İlişkimin Kurtuluşu” için 4 yorum var.

  1. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

  2. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

  3. Arkadaşlar Dolunay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

  4. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir