Sevdiğinin Başkasıyla Birlikte Olmaması İçin Dua

Sevdiğinin Başkasıyla Birlikte Olmaması İçin Dua: Hayat kısa ve hayatı üzüntüyle geçirmemek sevmek sevilmek lazım. Hayatta her şey istediğimiz gibi gitmez ve üzüleceğimiz çok büyük olaylar yaşarız. Olayların büyüklüğü ne derecedeyse o derece üzülürüz. Ve olaylardaki kişilere ne kadar değer verirsek o kadar yara alırız. İnsan güvendiği ve sevdiği insanlardan daha büyük yaralar alır. Sevdiğiniz kişinin size yaptığı haksızlıklar size yaşattığı kötü şeyler ve en son olarak terk etmesi gitmesi sizi çok üzdüyse çok yaraladıysa bizimle iletişime geçerek sevdiğiniz kişiye kendinizi sevdirmenin onu size aşık etmenin yollarını öğrenebilirsiniz.

Medyum Dolunay Hemen Sor

Error: Contact form not found.

Sevdiğinin Başkasıyla Birlikte Olmaması İçin Dua

Sevdiğimiz insanlar için dilek ve dua etmek, onların mutluluğunu ve refahını istemenin bir yoludur. Özellikle, sevdiğimiz biri başka biriyle birlikte olmayı düşündüğünde, onların bu ilişkiden uzak durmasını dileyebiliriz. Bu durumda, dualarımızı göndererek ve içten dileklerimizi ifade ederek etkileyebiliriz.

Bir dua yaparken, önemli olan dil ve niyetimizdir. İçten ve samimi bir şekilde dua ettiğimizde, dualarımızın kabul edilme olasılığı artar. Sevdiğimizin başkasıyla birlikte olmamasını istediğimizde, bu dileği Tanrı’ya veya yüce güce iletirken içtenlikle ve samimiyetle dile getirmemiz önemlidir.

Bu dileği ifade ederken aşağıdaki dua örneğini kullanabiliriz:

  • Sevgili Tanrı/Yüce Güç,
  • Öncelikle sana şükürler olsun ki hayatıma böyle özel bir insanı getirdin.
  • Onunla birlikte geçirdiğim her anım benim için çok değerli.
  • Fakat, onun başka biriyle birlikte olmayı düşündüğünü duydum.
  • İçtenlikle dileğim, sevdiğim kişinin başkasıyla birlikte olmaması ve gerçek mutluluğunu bulmasıdır.
  • Eğer bu ilişki ona gerçek mutluluk getiriyorsa, buna saygı duymak istiyorum.
  • Ancak, eğer bu ilişki ona zarar verecekse, lütfen onu bu durumdan koru ve doğru yolu bulmasına yardım et.
  • Benim dileğim, sevdiğim kişinin kalbini ve zihnini etkilemek değil, sadece onun en iyiye ve doğruya yönelmesini sağlamaktır.
  • İçtenlikle ve sevgiyle sana yalvarıyorum, lütfen bu dualarımı kabul et.
  • Yardımların için teşekkür ederim.
  • İçtenlikle, {Adınız}

Dualarımızı yaparken, saygı, sevgi ve olumlu niyetle hareket etmeliyiz. Sevdiğimizin başkasıyla birlikte olmamasını dilerken, onun en iyi haliyle mutlu olmasını istediğimizi unutmamalıyız. Duanın gücüne inanmalı ve dualarımızın sevdiğimizin hayatını etkilemesi için içtenlikle dua etmeliyiz.

Unutmayalım ki dua etmek, sadece dileklerimizi iletmek değil, aynı zamanda kendi içsel huzurumuzu bulmak için de bir fırsattır. Sevdiğimiz insanlar için dileklerimizi gönderirken, bizi de olumlu duygularla doldurabilir ve daha bütün bir insan haline gelebiliriz. Bu nedenle, sevdiğimizin başkasıyla birlikte olmaması için dua etmek, hem onları hem de kendimizi desteklemek için yapabileceğimiz güzel bir eylemdir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1256 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
26 Hayır

“Sevdiğinin Başkasıyla Birlikte Olmaması İçin Dua” için 4 yorum var.

 1. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

 2. Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son dolunay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki dolunay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var dolunay hocam.

 3. Slm ben nazilliden yaziyorum size medyum dolunay hoca gercekten oyle yardimsever iyi niyetliki sanki yuzunun guzelligi sesine yansimis ben gormedim dolunay hocayi ama oyle tatli dilli bir insan ki gercekten arkadaslar yardimci olabilmek adina cok seker pamuk gibi konusuyor telefonda insan cezb oluyor gercekten Allah onun ne muradi varsa versin benim de dagilmakta olan yuvam kurtuldu ve esimle aramizi duzelltti cok tesekkur ve kesinlikle oneririm.

 4. Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir dolunay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir