Papaz Büyüsü Bozma Duası

Papaz büyüsü bozma duası nasıl yapılır oldukça merak edilen büyü bozma duası hakkında bilgiler vereceğiz ;

Papaz büyüsü toplamda 7 çeşittir.Bunlar

1-Bağlama için Papaz Büyüsü

2- Aşık Etme için Papaz Büyüsü

3- Geri Getirme için Papaz Büyüsü

4- Ayırma – Soğutma için Papaz Büyüsü

5- Kısmet Kapatmak için Papaz Büyüsü

6- Cinsel Tercih için Papaz Büyüsü

Papaz büyüsünü bozmak için şekerden şerbet yapılır, 7 ( yedi ) defa Ayetel Kursi okunur

Ayetel Kursi
Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm. Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm. Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil erd. Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihi. ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel erd. Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm.
Anlamı:
Allah ki, O’ndan başka ilah yoktur. O hayydır, kayyûmdur. Kendisine ne uyku gelir ne de uyuklama. Göklerde ve yerdekilerin hepsi O’nundur. O’nun izni olmadan katında kim şefaat edebilir? O, kullarının yaptıklarını ve yapacaklarını bilir. (Hiçbir şey O’na gizli kalmaz.) O’nun bildirdiklerinin dışında insanlar, O’nun ilminden hiçbir şeyi tam olarak bilemezler. O’nun kürsüsügökleri ve yeri içine alır, onları koruyup gözetmek kendisine zor gelmez. O, yücedir, büyüktür

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Papaz Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 6817 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

29 Evet
32 Hayır

“Papaz Büyüsü Bozma Duası” için 31 yorum var.

 1. Yaşadığım ilişkiden kurtulmak, kazasız belasız ayrılmak için Medyum Dolunay bana yardım etti. Eğer uzaklaştırma büyüsü yapmasaydı belki de hala eski sevgilimle görüşmek zorunda kalacak ve mutsuz olacaktım.

 2. Hiç hak etmediğim şekilde başka bir kadınla beni aldatan eşime pişman olması için papaz büyüsü yaptırdım. Bu konuda Medyum Dolunay kesinlikle en doğru hocadır. Ben müthiş bir sonuç aldım, darısı sizin başınıza.

 3. Çocuklu bir adama aşık olan kızım hiçbirimizin sözünü dinlemeyip evleneceğini söyleyince ayırma vefki için Medyum Dolunay’dan destek aldık. Adamla ayrılıp, yaptığı hatadan dolayı son derece pişman oldu.

 4. Oğlum kendisinden yirmi yaş büyük bir kadına kafayı takınca soluğu hemen daha önce de görüştüğüm Medyum Dolunay’da aldım. Soğutmak için papaz büyüsü yaparak oğlumu o kadından uzaklaştırdı.

 5. Sürekli beni takip eden eski sevgilim sayesinde hayatıma devam etmem zorlaştı. Onu uzaklaştırmak için papaz büyüsü konusunda Medyum Dolunay’dan destek alıp bu durumdan ömür boyu kurtuldum.

 6. Peşimi bırakmayan eski kocam yüzünden sürekli ev değiştirdim ama durum aynıydı. Uzaklaştırma büyüsü için Medyum Dolunay yardım etti ve papaz büyüsünün etkisiyle eski eşim peşimi bıraktı.

 7. Ailemin baskısıyla zorla nişanlandım. Tek çarem o kişinin benden ayrılmasıydı. Soğutmak için papaz büyüsü yaptırdım. Bu işte Medyum Dolunay kesinlikle bir numara. Nişanlım beni terk etti, ben de rahatladım.

 8. Içimde sürekli bir huzursuzluk mutsuzluk duygusu Beni sarmıştı Ne yapsam diye düşünürken Medyum Dolunay reklamlarına rastladım hocam bana bakım ve papaz büyüsü bozma çalışması yaptı Allah razı olsun.

 9. Eşimle bana papaz büyüsü yapıldığından dolayı aramız çok kötüydü çözümü Medyum Dolunay Hoca sayesinde bulduk büyüyü bozdu. Sağ ol hocam. Allah ne muradın varsa versin

 10. Geceleri gördüğüm kabuslar beni çok etkilemeye başlamıştı hayatım çok kötü gidiyordu Ben Medyum Dolunay hocaya başvurdum papaz büyüsü olduğunu söyledi. Beni yaptığı işlemler ile bu dertten kurtardı.

 11. Sevgilimle sürekli kavga etmeye başlamıştık Kaynanamın bize papaz büyüsü yaptığını duyduk Bu nedenle Medyum Dolunay Hoca ile görüştük sağ olsun bize çok yardımı dokundu artık mutlu bir çiftiz.

 12. Evimizin huzuru kaçmıştı Medyum Dolunay hocam sayesinde papaz büyüsü bozma işlemleri solunum sonucunda eski huzurumuz yerine geldi Çok teşekkürler hocam.

 13. Evde çok huzursuzum sebeplerini araştırmak için Medyum Dolunay’a başvurdum papaz büyüsü olduğunu söyledi. Gerekli işlemleri yaptı mutluluğum yerine geldi.

 14. Yapılan papaz büyüsünün nasıl bozulması gerektiğini bilmediğim için Medyum Dolunay Hoca’dan yardım aldım büyük bir titizlikle isteğimi yerine getirdi Teşekkürler hocam.

 15. Bana papaz büyüsü yapılmış Ben de işinde uzman olan Medyum Dolunay hocadan destek aldım büyük yardımı dokundu hayatım yoluna girmeye başladı sayesinde.

 16. Medyum Dolunay’a bakım işlemi yaptırdım papaz büyüsü olduğunu duyunca bozdurmak için işlemler yapmasını istedim. Üzerimdeki kötü enerji gitti. Hocam Allah razı olsun.

 17. 27 yasinda bedensel engelli bir kizim var tip dikinde kidisrl bozukluk deniyor hocalara gore paoaz buyusu yapul.is deniyor kizima muska yapturdim muska ustundeyken normal sikilip muskayi atinca yine ayni oluyir ben seytanim diyir yasini 256 yadindayim diyir kadinlara sapik hareket yapiyo erkeklere tukurup kufur ediyo yabanci bir dil konusuyo anlamiyorum tabiki hiristiyanim diyor ne yapcami sasirdim yeri geliyo beni oldurmeye be kalktigi oldu kizimi eski haline getirmek icin ne yapmaliyom maddi durumum yok hocalara gidiyirum para istiyolar ben sasirdim yardimci olurmusunuz

 18. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

 19. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

 20. Slm ben nazilliden yaziyorum size medyum dolunay hoca gercekten oyle yardimsever iyi niyetliki sanki yuzunun guzelligi sesine yansimis ben gormedim dolunay hocayi ama oyle tatli dilli bir insan ki gercekten arkadaslar yardimci olabilmek adina cok seker pamuk gibi konusuyor telefonda insan cezb oluyor gercekten Allah onun ne muradi varsa versin benim de dagilmakta olan yuvam kurtuldu ve esimle aramizi duzelltti cok tesekkur ve kesinlikle oneririm.

 21. Herkese selam. Arkadaşlar dolunay hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Dolunay hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

 22. Allah Dolunay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Dolunay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

 23. Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son dolunay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki dolunay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var dolunay hocam.

 24. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

 25. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

 26. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

 27. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

 28. Merhabalar. Benim sıkıntım maddi açıdan oldu. Hayatım boyunca sigortalı iş sahibi bile olamadım. Hastalandığımda kaza yaptığımda bile dostlarımdan yardım istedim. Bu durum artık canıma tak etti. Dolunay hoca sayesinde çok şükür her şey düzeldi sigortalı çok güzel bir işe başladım. Allah Dolunay hocadan razı olsun hem ben hem çoluğum çocugum mutlu oldu.

 29. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

 30. Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum dolunay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Dolunay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

 31. Merhaba hocam benim esimede yabanci bir kadin papaz buyusu yapms beni dusmani gibi goruyor 4 aydir cekiyoruz bu durumu ben nasil esimi eski haline getirebilirm buyuyu bozabilirmyz yapan kadin yabanci tesekur ederm iyi aksamlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir