Ve Elgaytu Aleyke Mehabbeten Minni Anlamı

Enerjilerin yardımı ile yıkmak isterken bir internet sitesinde Ve Elgaytu Aleyke Mehabbeten Minni anlamı hakkında yazılar gördüm. Sevdiğim kişinin bana karşı olan ilgisizliğini manevi bu dua ile kaldırdım. Bu dua insanların sevdikleri kişileri kendilerine aşık etmek ve bağlamak için kullandıkları bir duaymış. Ancak mutlaka doğru bir sistem ile okunması ve doğru zamanlar da yapılması gerekirmiş. Bende hemen güvendiğim biri olan Medyum Dolunay ile iletişime geçerek kendisine Ve Elgaytu Aleyke Mehabbeten Minni ne demek ve ne amaçla okunur gibi sorular sordum.

Çok Güçlü Bir Bağlama Duası

Kendisi bana bu dua hakkında birçok şey anlattı ve aslında amacın bir çeşit bağlama veya aşık etme büyüsü yapmak olduğunu söyledi. Uygulama şekli ve etki süreleri hakkında da bilgiler verince bende en kısa zaman içinde uygulamasını istedim. Çünkü sevdiğim kişinin bir an önce bana aşık olmasını istiyordum.

Sonuçlar Net ve Keskindi

Medyum Dolunay daha önce de çok farklı teknikler ile bağlama büyülerini kullanmış biri olduğu için bu tarz konular hakim bir isim. Bu sebeple kendimi her zaman rahat hissettim. Bu duanın doğru okunması ve nefesi güçlü biri tarafından okunması çok önemli. Ben kendisi ile çalışarak istediğim sonucu aldığım için sevgiliyi bağlama duaları hakkında yardım almak isteyen kişilere sürekli olarak [email protected] adresinden veya 05551718540 nolu telefondan kendisine ulaşmalarını öneriyorum.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 6275 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

28 Evet
28 Hayır

“Ve Elgaytu Aleyke Mehabbeten Minni Anlamı” için 25 yorum var.

 1. Evliliği ile sorun yaşayan kişilerin 0555 171 8540 numaraları telefonu arayıp medyum Dolunay hocamızdan yardım almasını öneriyorum. Artık eşleriniz evlerine sadık kalıp ilgiyi üzerinizden eksik etmeye bilir.

 2. Eşimin ailem ile sorunlarını bir türlü çözemediğim için medyum Dolunay hocamızdan yardım almaya karar verdim ve birkaç hafta içinde eşini ailenden uzak tutma büyüsü sayesinde rahata kavuştum.

 3. Artık insanlara daha az katlanmaya çalışacak ve canınızı sıkan herkesi medyum Dolunay hocamız sayesinde hayatınızdan hızla uzaklaştıracaksınız. Soğutma büyüsü bir kere denedikten sonra gerçeği anlayacaksınız.

 4. Eğer etkisini duyduğunuz papaz büyüsü medyum Dolunay ile yaptırmak istiyorsanız sadece aşamasının bile 7 gün sürdüğünü bilmelisiniz. Bu işlem 3 adet tılsım ve 5 adette malzemeden oluşmaktadır bilerek adım atabilirsiniz.

 5. Sürekli olarak baş ağrılarım olduğu için [email protected] adresinden hocamız medyum Dolunay’a ulaştım ve derdimi anlattım. Bana yaptığı vefk büyüsünü harfiyen uyguladığım da aynı ay içinde sağlığıma kavuştum.

 6. Papaz büyüsü yaptırmadan önce etkilerini araştırabilirseniz eğer ne kadar güçlü olduğunu görebilirsiniz medyum Dolunay sayesinde bu daha iyi olacak ve yaptırmış olduğunuz büyü etkisini kısa zaman da gösterecektir.

 7. Vefk yaptırmak istiyorsanız eğer sabırlı olmalı ve medyum Dolunay hocamızın da sözünden çıkmamalısınız. Biraz uzun sürecek olan bu işlem de muskayı 40 gün üzerinizde taşımanız ve alkol almamanız gerekmektedir.

 8. Her konuda en yakınınızdan daha fazla destek olacak yanınızda ki yerini alırken de yardımları ile aklınızı büyüleyecektir. Medyum Dolunay hocamız ile mutluluğu bulabilir sıfırdan bir hayatın yolunu çizebilirsiniz.

 9. İnsanlarla olan iletişimleriniz de kopukluk yaşıyor olabilir özellikle bir erkeği kendinize bağlama konusunda eksik kalıyor olabilirsiniz. Bu duruma son vermek için bağlama büyüsünü medyum Dolunay ile konuşabilirsiniz.

 10. Hayata dair kaygılarınız da sorununuzun ne olduğunu anlamak için bir bilene danışmalı özellikle de medyum Dolunay hocamızdan alacağınız yardım sonrasın da yaşantınızın da değiştiğinin farkına varmalısınız.

 11. Aile dostumuzun bana yaptığı taciz ve baskılardan sıkıldığım için aramıza mesafe koymak istedim ve medyum Dolunay hocamızdan yardım alarak soğutma büyüsü yaptırdım artık görüşmediğimiz için çok mutluyum.

 12. Vefk büyüsü yaptıracaksanız eğer süresine dikkat etmeli ve sabırla beklemelisiniz biraz zaman alan bu süreçlerin muska ve duadan ibaret olduğunu da bilmelisiniz. Söylenen her şeyi yaptıktan sonra isteğinize kavuşacaksınız.

 13. Kişiye özel bir büyü istiyorsanız eğer medyum Dolunay hocamızın bu konuda profesyonel olduğunu söylemek isterim biraz zamana bırakmasını ve sabırla beklemesini bilmelisiniz emin olun sonucu iyi olacaktır.

 14. Hayatım da biri olmadığı için kendimi iyi hissetmiyordum ne işime ne sosyal hayatıma odaklanıyordum medyum Dolunay hocamız ile tanıştıktan sonra durumlar değişti ve bir düzenim olmaya başladı.

 15. Karımın bana yapmadığı cilveler sonucun da evliliğim her geçen gün kötüye gidiyordu bunu değiştirmek için medyum Dolunay hocamıza başvurdum. Âşık etme büyüsü sayesinde bana tutulduğunda durumlar da değişti.

 16. Sevdiğim adamı karısından kurtarmam için medyum Dolunay hocamızla iletişime geçtim. Soğutma büyüsü yaptığın da her ikisinin de birbirinden uzaklaştığını gözlerimle gördüm ve artık sevdiğime kavuştum.

 17. Kuzenimle gittiğimiz tatil de hırsızlık yaptığını fark ettim ve çok etkilendim medyum Dolunay hocama durumu anlattıktan sonra hızla pişman etme büyüsü yapmasını istedim uyguladığımız hafta gerçek pişmanlık yaşadı.

 18. Nişanlım tarafından aldatıldığım da kendimi içime kapattım ancak netten denk geldiğim medyum Dolunay ile konuştuğum da geri getirme büyüsü istedim çok seviyordum her şeyi yoluna sokması az zaman aldı.

 19. Babam evi terk ettiğin de çok üzülmüştüm onu pişman edip döndürmesi için medyum Dolunay hocamıza [email protected] adresinden ulaştım gerçekten hatasını anlayıp evine dönmesi çok sürmedi.

 20. Evliliğimin düzgün bir hal almasını istediğim için medyum Dolunay hocamızla iletişime geçtim bana göre bir muska yapmasını istediğim de ilgili davrandı bir ay içinde eşim evine bağlanan bir erkek oldu.

 21. Çocuğumun olması için medyum Dolunay hocama ulaştığım da vefk büyüsü yapacağımızı söyledi eşimle her gün dua edip abdest alıyor sabırla yolumuza bakıyorduk. Kısa zaman önce de hamilelik haberimle mutluluğu yakaladık.

 22. Âşık olduğum erkeğin beni de sevmesini istiyordum medyum Dolunay hocamla konuştum âşık etme vefki 7 gün içinde her gün yaptı sabırlı olmak gerekiyor bekledim ve sonucunu aldım size de tavsiye ederim.

 23. Evli çiftleri ayırmak için papaz büyüsü denk geldiğim de hakkında güzel yorumlar duyduğum medyum Dolunay hocama ulaştım bana elini uzattıktan kısa bir zaman içinde oğlumu hiç beğenmediğim eşinden kurtardım.

 24. Yaşımın iyice geçmesi arkadaş çevrem de sürekli olarak evlenmemin konuşulmasını getiriyordu dayanamaz hal aldığım da kısmet açma büyüsü ile medyum Dolunay hocamla çalışma yaptık şimdi ciddi olduğum ilişkim var.

 25. Temizlik ile kendimi kaybediyor resmen sosyal hayattan da bu yüzden uzak duruyordum bu yüzden medyum Dolunay ile konuşarak kendime kişiye özel çalışma yaptırdım sorunlarımı açıkça anlatınca benim düzelmemi sağlayabilmiş oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir