Cinler tarafından eziyete maruz kalan kimseler

Cinler tarafından eziyete maruz kalan kimseler hakkında bilinmeyenleri sizlere aktaracağız ; Cinler tarafından eziyete maruz kalan kimseler tedavinin başlangıcında ya da tedavinin bir döneminde rahatlama hissederler ama daha sonra öyle bir duraklama yaşarlar ki, tedavinin bir adım bile ilerlemediğini hissederler. Bu nedenle de durumlarının değişmeyeceğini ve hep böyle kalacaklarını, zorlu bir hastalığa tutulduklarını, faydalı olan her şeyi denediklerini ve artık hiçbir şeyin fayda vermediğini düşünürler.

Her şeyden önce şunun bilinmesi gerekir ki, sahip oldukları güçler açısından insanlar farklılık gösterirler. Kimilerinin bir rukye yapana hiç ihtiyaçları olmaz, zira onlar gerekli olan sabra, ruhsal ve bedensel güce sahiptirler. Bu, Allah‟tan onlara bir nimettir. Ama bir başkası aynı güce sahip olmayabilir. Bu noktadaki hikmeti ancak Allah bilebilir. Her şey onun elindedir. İhsan eden,
nimetlendiren, veren ve alan odur, o yaptıklarından sorulmaz.

Tedavilerinde duraksama olanlar şu öğütlere kulak versinler:
1- Küçük olsun büyük olsun her eziyet karşısında şöyle deڏ Bunu söylemeyi başlarda unutabilir, kaçırabilirsin. Ama sonra hiç farkında
olmadan söylediğini göreceksin. Allah‟a çok yönelmekle musibetlerin ecirleri katlanır.

2- Kaza ve kader gerçeğini hiçbir an unutma. Hakkındaki her şeyin yazılı olduğunu, Allah‟ın her şeyi bilip takdir etmiş olduğunu unutma. Allah‟a dayan ve korkma.

3- Kitap ve Sünnet‟teki dualardan seçeceğin sabah ve akşam zikirlerini kesinlikle ihmal etme. Tedavideki en önemli adımlardan birini bunlar oluşturur. Her seferinde yapacağın zikir 130‟u geçsin.Zikir konusunda sünnet dışında gelen rakamlara itibar edilmemelidir. Ama rakamlar ziyadeden kinayedir. Dolayısıyla, önemli olan herhangi bir rakam kadaryapmak değil, çok yapmaktır. Özellikle de “La ilahe illallahu vahdehu la şerike lehu lehu‟l-mulku ve lehu‟lhamdu ve huve ala kulli şeyin kadir” sözünü çok (bir oturuşta 400-600 arası) tekrarla. Bu kelimeyi tevhiddir, şeytanın ve sihrin belini kırar. Sabah ve akşam 500‟er kere ya da daha fazla tahiyyattaki gibi salat oku. Cinlerin bir kısmı salattan çok etkilenirler ve ona uzun süre dayanamazlar. Bunu yaptığında hasta göğsünde sıkıntı, midesinde ya da karnında şiddetli ve garip bir hareket vs. hissederse bilsin ki doğru yoldadır, kurtuluş Allah‟ın izniyle yakındır.Sabah ve akşam 400 defadan daha çok “subhanallahi ve bihamdihi” de. Günde 500 defadan daha fazla “la havle ve la kuvvete illa billah” de.

Çok önemli bir şey daha:

Buruc suresi gibi kısa surelerden birinin seçilerek evde, arabada, büroda sürekli tekrarlanması. Ta ki, kalp kendini buna bırakarak kişi farkında bile olmadan bunu söylüyor hale gelsin.

Tüm bunlardan amaç dilinde daima Allah‟ın zikri olmasıdır. Ancak bu takdirde Allah‟ın nuru kalbe girer ve şeytan Allah‟ın izniyle, küçülmüş olarak oradan çıkar.Tüm bu zikirleri işitilir bir sesle yap ve mümkün olduğunca tek başına kal ki, kimse araya girerek sana engel olmasın. Şurası muhakkak ki, birileri seninle konuşmak isteyecek, sana unuttuğun bir şeyi hatırlatacak yahut herhangi bir dünya işiyle seni meşgul etmek isteyecektir. Bu vesveselere hiç iltifat etme ve zikretmeye devam et. Bu şekilde devam ettiğinde öfke ve asabiyet hali yaşayabilirsin.

Hatta bu durumda baygınlık geçirenler bile olmuştur. Ama sen asla vazgeçme ve yaptığına devam et. Cin uzun süre dayanamayacak ve belki de sihir bu esnalarda vücuttan atılacaktır. Bu zikirleri yapmak için en hayırlı vakitler güneş doğmadan ve batmadan önceki vakitlerdir. Herhangi zorlayıcı bir nedenden ötürü bu zikirleri zamanında yapamazsan sakın tamamen terk etme ve bir iki saat sonra da olsa yap. Bunlara devam ettiğin takdirde hiç kuşkusuz zayıflık, yorgunluk, baş dönmesi, iç
sıkıntısı gibi şeyler hissedersin. Bunların şeytandan olduğundan şüphen olmasın.Sen onu kalbinden vurduğun ve kaçamadığı için bunları hisseden odur. Bu arazlarkalıcı değildir, bir süre sonra geçecektir. Bunlar şeytan ruhuyla insan ruhu arasında açık bir meydan okuyuştur. Eğer bu aşamada ona galip gelebilirsen, Allah‟ın izniyle sonraki aşamalarda er ya da geç galip geleceksin demektir.
4- Hasta aklını kaybedecek ve delirecekmiş gibi hisseder, kalbi hızla ve şiddetle ya da çok yavaş atar, öyle ki, hasta kalbinin duracağını sanır. Uykuya dalmakta güçlük çeker (özellikle de sol tarafına yattığında). Vesveseler ve şüpheler duyar.Etrafındakilerden kuşkulanır. Hiçbir yerde rahat edemez. Çok yakında ölecekmiş ya da öldürücü bir hastalığa yakalanacakmış gibi hisseder. Şiddetli unutkanlık baş gösterir.

Bir yerde duramaz ve oradan oraya dolaşır. Bir bakarsınız evdedir, bir bakarsınız sokakta, bir bakarsınız bir arkadaşının yanında… Bir yere gitmek için yola çıkar ama oraya varmadan geri döner. Kendini rahatlatacak bir şeyler arar ama bulamaz. Doktora görünmek için hastaneye gider ama ona ne diyeceğini bilemediği için doktoru görmeden geri döner. Göğsünden bir şeyin başına yükseldiğini hisseder ve ardından kendinden geçecek gibi hisseder. Bayılmamak için kendini tutmaya çalışır. Yattığında uyuyamaz ve vesveselerle boğuşur. Uyumak üzereyken yahut yaslanıp rahatladığında kendisine bir şey çarpmış gibi hisseder ve sıçrar. Böylece uykuya dalamaz. Bazen yanı başında biri nefes alıyormuş gibi hisseder. Bazen uyanık halde garip şekiller görür. Daha buna benzer hastanın tarif edemediği pek çok şey…

Değerli kardeşim, tüm bunlara rağmen kesinlikle korkma! Allah‟ın düşmanından korkma ve kendinden emin bir biçimde „Allahu Ekber‟ de. İyi bir donanımla savaşını ilan et.

5- Hasta direnemediği korku nöbetleri geçirir. Böyle bir durumda “Hasbiyallahu la ilahe illa huve aleyhi tevekkeltu ve huve rabbu‟l-arşi‟l-azim” veya “Hasbiyallahu ve nime‟l-vekil” de ve bunu 100 defa ile 300 defa arasında tekrarla. Bu esnada sesini yükselt. Allah‟ın izniyle korku geçecektir. Korkunun sebebi musallat olmuş cinin kendi grubu dışında başka bir cin görüp onun tarafından tehdit edilmesi vs. bir sebepten dolayı olabilir. Zira onların arasında insanlarda olduğu gibi merhamet duygusu yoktur. Bu tip nöbetler genellikle aniden ve hiçbir sebep yokken olur.

Cinler tarafından eziyete maruz kalan kimseler

Cinlerin varlığına inananlar, dünyada olduğu gibi Türk kültüründe de oldukça yaygındır. Bazı kişiler, cinler tarafından eziyete maruz kaldığını iddia etmektedir. Bu durum, genellikle cinlerle iletişim kurmaya çalışan veya ruhani varlıkları araştıran kişiler arasında daha sık görülür. Cin tarafından eziyete maruz kalan kişilerin yaşadıkları deneyimler birbirinden farklılık gösterebilir.

Bazı kişiler, cinler tarafından fiziksel veya zihinsel olarak rahatsız edildiğini söylemektedir. Bu tür eziyetler genellikle gece uyku sırasında veya yalnız kaldıklarında ortaya çıkar. Örneğin, uyku paralizisi olarak adlandırılan bir durumda kişi tamamen uyanık hisseder, ancak hiçbir şekilde hareket edemez. Bu durumda cinlerin kişi üzerinde bir güç uyguladığına inanılır.

Bazı kişiler ise cinler tarafından psikolojik olarak tacize uğradığını düşünmektedir. Bu durumda kişinin sürekli olarak tuhaf sesler duyduğunu, anlamsız düşüncelerin zihnini meşgul ettiğini veya korkutucu rüyalar gördüğünü iddia eder. Cinler tarafından eziyete maruz kalan kişiler, genellikle bu deneyimlerden dolayı endişeli veya korkmuş hisseder ve hayat kaliteleri olumsuz etkilenir.

Her ne kadar cinler tarafından eziyete maruz kalan kişilerin yaşadığı deneyimler gerçek olsa da, bilimsel açıklamalar ve kanıtlar henüz yoktur. Bu tür deneyimlerin nedenleri hala araştırma konusu olmakla birlikte, genellikle uyku düzeni bozuklukları, kaygı, stres veya zihinsel sağlık sorunlarıyla ilişkilendirilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Kara Büyü, Vefk
Yazdır
Bu sayfaya 1672 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
23 Hayır

“Cinler tarafından eziyete maruz kalan kimseler” için 4 yorum var.

  1. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

  2. Medyumlara ınanmazdım fakat rastgele bu sayfa denk geldı anlattıklatınızı zerresıne kadar yasıyorum 9 aydır boleyım doktora gıdıcem kendımı ıfade etcek cümlem var fakat anlatırken sacma gelıyor fakat yaaarken benı olduruyor genellıkle gecelerı boleyım. Yazınıza guvenmemın sebebı hep zikirlerle yola cıkmısınız. Ne yapmam gerek faydası Rabbımden vesilesi sızden olur belkı. Geceleri asırı dıken ustunde gıbıyım kendımı hıssetmıyorum yada kendımı degısık bır varlık gıbı ınsanlar nıye var nasıl bıseyız bızım vucudumuz olüyor bu nasıl oluyo ahiret nasıl bıyer bunları dusunuyorum bazen benlıgımı kabul edemıyırum genelde uyuyamıyırum ruyamda korkuyolar hep mezarlar ölüler görüyorum devamlı ölcek gıbıyım yakında olcek gıbı hissediyorum bedenımın bıgun olup topraga gırcegını duaununce aglıyorum migdeme vuruyor sıkıntılarım ve kusuyorum. Gecelerı cocugumu sallarken sankı bırılerı konusuyımus gıbı gelıyor kapıları kapatmadan uyuyamıyorum. Bır hocaya gıttım buyu yapmıslar sna bekarken sacını mezara gommusler dedı zıkır etmek namaza baslamak ıstıyoum ama bole bı dındenden uzaklıgım var gomulcegımızı ve bazo selerı duaununce cok kotu oluyorum bazen kafayı yıcegımı hafızamı yıtırcegımı hissediyorum

    1. Ve bebegım 45 gunluktu bır gecede bole oldum. Tıtremeyle uyusmayla geldı bu korku bana. Dahada pesımı bırakmayor bazen ıyı oluyorum ama o ıyı oldugum gunlerımdede salak gıbıyım

  3. Ben 9. Aydan beri büyüylen uğraşıyorum. Karnımda, ensemde, sol bacak, kol, rahim. Evde pıtır pıtır dolanma sesleri, birinin nefesini yüzümde his etmem, bunu yaptıranın iğrenc bir şekilde kendini boşaltma yaparken duymam felan. Cok ağrım var. Hocalara gittim hepsi aynısını söylüyor cin büyüsü diye ama care bulunamadı. Kimin yaptıkları belli 2,5 senedir peşimde dolanan arap uyruklu herifler. Ve benim binamdalar artık ve her gün bir makine calışıyor. Lütfen bir cözüm.
    Yasemin kibar anne adım Emine doğum tarihim 06.10.1977

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir