Aşkından Delirtme Hint Büyüsü

 

Aşkından delirtme büyüsü nasıl yapılır sizlere bu konuda önemli bilgiler aktaracağız ; Tarihin ilk dönemlerinde krallara, din adamlarına, komutanlara ve büyük tüccarlara uygulanan bu büyü daha sonraki çağlarda tüm toplum kesimlerinde uygulanmıştır. Delirtme büyüsü daha çok intikam almak veya bir şahıstan kurtulmak için başvurulan bir büyü uygulaması olmuştur.

 

Delirtme büyüsünün belirtileri

 1. Delirtme büyüsünün belirtileri aslında büyünün tesirini göstermeye başladığı ilk 40 günlük süreyi kapsamaktadır. Zira delirtme büyüsü tesirleri yavaş yavaş ortaya çıkan ve 41. günde kişiyi tamamen akıl sağlığından mahrum eden şer bir uygulamadır.
 2. Delirtme büyüsünün ilk 40 günde yani kişiyi tam deliliğe sürüklemeden önce gösterdiği belirtiler şunlardır:
 3. Uyku düzeni altüst olur, kişi ya hiç rüya görmez ya da çok karmaşık rüyalar görür.
 4. Kişi sık sık kulağında çınlama sesi veya bebek ağlaması duyar.
 5. Kişi daha önce olmadığından çok daha unutkan olur.
 6. İnsanlardan kaçma eğilimi gösterir.
 7. Dış görünüşü ile ilgilenmeyi ihmal eder veya kendisine hiç yakışmayacak kıyafetler ile takılar seçer.
 8. Konuşma yeteneği zayıflar, dil sürçmeleri ile anlamsız ifadeler sarf etme eğilimi artar.
  Sebepsiz yere bağırıp çağırır, kırıp döker.
 9. Bir noktaya sürekli bakar, dalgın bir ruh haline kapılır.
 10. Büyünün tesiri ile aşırı vesveseli ve korkak olur. (Bazı vakalarda büyülenmiş kişi kendisinden beklenmeyecek derecede cesaret gösterileri yapabilir.)

Hayali karakterlerle konuşur.

Birbirinden farklı onlarca delirtme büyüsü vardır. Karabiber büyüsü, şah büyüsü, baraka büyüsü, Lamia büyüsü, Çingene büyüsü ve Hint tarzı delirtme büyüsü en yaygın başvurulan uygulamalardır.Bu büyüler içinde en hızlı tesir edeni (40 günde) Hint tarzı delirtme büyüsüdür. Diğer delirtme büyüleri genellikle 6 ay ile 14 ay arasında bir sürede tesirini göstermektedir.
Hint tarzı delirtme büyüsünün yapılışı

Hint tarzı büyüyü bir kişiye yönelik yaptırmak için şahıs hakkında şu bilgilere sahip olmak gerekir:

Kişinin tam adı (Eğer kişinin ön adı veya kendisine takılan lakaplar varsa bunlar da mutlaka öğrenilmelidir. Büyü uygulamalarında kişinin soyadı hiç önemli değildir. Soyadı kavramı son yüzyıllarda ortaya çıkmış bir isimlendirmedir ve tarihte yeri yoktur)

Kişinin annesinin adı (Büyü uygulamalarda soy bağı baba üzerinden değil anne üzerinden takip edilir.)Kişinin sol ayakkabısının taban ölçüsü (Bu işlem için kişinin ayakkabısı beyaz bir kumaş ya da kağıt üzerine bırakılır ve kalemle ayakkabının etrafı çizilir.)

Delirtme büyüsü için vefk yazma

Büyü yapan üstat, büyülenecek kişinin daha önceden alınan sol ayakkabısının tabanı ölçüsünde bir kağıt keser. Bu kağıdın üzerine bir vefk hazırlar.Vefk, büyü yapmak maksadıyla hazırlanan kağıt parçası demektir. Bu kağıtta kişi hakkında temel bilgiler yazıldıktan sonra şahsın nasıl delirtileceğine dair detaylar da belirtilir.Vefk yazma aşamasından sonra kişinin adındaki harf sayısı kadar kırmızı bir ipe düğüm atılır ve düğümler üzerine tılsımlı sözcükler okunur.

İlgili Başlıklar

Aşkından Delirtme Hint Büyüsü

Aşk, insanların hayatında en güçlü duygulardan biridir. Ancak bazen aşk, kişileri delirtici bir hal aldığında, çeşitli çözümler aranmaktadır. İşte bu noktada hint büyüsü, aşkı kontrol etmek ve istenen sonuçları elde etmek için kullanılan etkili bir yöntemdir.

Hint büyüsü, Hint mitolojisinin köklü ve derin öğretilerinden kaynaklanan bir büyü çeşididir. Bu büyü türü, aşk ilişkilerinde büyük değişimler yaratmak ve sevdiğiniz kişi üzerinde etkili olmak için kullanılmaktadır. Aşkının peşinden koşan, onu deli gibi seven biriyseniz ve bu duygularınızı daha fazla kontrol etmek istiyorsanız, hint büyüsü sizin için en uygun seçenek olabilir.

Hint büyüsü genellikle özel mantralar, simgeler ve ritüeller kullanılarak gerçekleştirilir. Büyüyü yapacak olan kişi, öncelikle bu konuda uzman bir medyum ya da hoca olmalıdır. Büyünün amacı, sevdiğiniz kişinin size daha fazla ilgi duymasını sağlamak ve aşkınızı arttırmaktır. Ancak, aşkından delirtme hint büyüsü yoğun hislere ve tutkuya neden olabileceği için dikkatli bir şekilde uygulanmalıdır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Büyüsü, Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 6519 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
39 Hayır

“Aşkından Delirtme Hint Büyüsü” için 34 yorum var.

 1. Sevgilimin günden güne benden uzaklaştığını hissettim ve onu aşk büyüsü ile kendimi tekrar bağladım. Bu da Medyum Dolunay sayesinde oldu. Teşekkürler Medyum Dolunay…

 2. Son günlerde eşimle hiç anlaşamıyorduk. Her konuda kavga ediyorduk. Eşime dil bağlama büyüsü yaptırdım. Medyum Dolunay ile tanışarak şu anda hiçbir sorunumuz kalmadı.

 3. Kayınvalidem eşimle bizi ayırmak için büyü yaptırmış. Ben de bunu fark ettim ve Medyum Dolunay ile tanıştım. Büyü bozdurma yöntemi ile bu büyüyü bozdurdum. Şu anda çok mutluyum.

 4. Evlenmeyi çok istiyordum. Artık bir yuva kurmak ve çocuklarım olsun istiyordum. Medyum Dolunay sayesinde kısmet açma büyüsü yaptırdım ve kısa zamanda etkisini gördüm ve şu anda evlenmek üzereyim.

 5. Medyum Dolunay ile tanıştım. Çünkü işlerim yolunda gitmiyordu. Hangi işe elimi atsam olumsuz sonuçlanıyordu. Şans kısmet açma büyüsü ile yolumu açtırdım. Sonuçlardan çok memnunum.

 6. Medyum Dolunay iletişim numarası 0555 171 85 40. Dileyen kişiler arayıp rahatlıkla her konuda bilgi alabilir ve istedikleri büyüyü güvenli bir şekilde yaptırabilir. Ben çok memnun kaldım. Sevil’i önce kendime aşık ettirdim sonra da resmen aşkından delirttim. Aşkından delirtme hint büyüsü hocam sayesinde çok başarılı bir şekilde sonuçlandı.

 7. Sevdiğim kişi beni öyle kötü bir döneme sokmuştu ki anlatamam. Beni onun beni sevdiğini sanırken o hep benimle oynamış içten içe benimle dalga geçmiş. Bunu öğrendiğimde ondan intikamımı almak istedim. Beni mahvetti. Bu yüzden aşkından delirtme hint büyüsü yaptırmak istedim. Medyum Dolunay hoca bana çok yardım etti.

 8. Aşkından delirtme hint büyüsü Medyum Dolunay hoca ile çok ama çok dikkatli ve ciddi bir şekilde yapılmaktadır. Büyü son derece tesirlidir. Bizzat isteğim üzerine hoca yapmıştır. Sonuç hayret vericidir. Büyü yaptırdığım kişi en son rüya görmekten uyuyamayıp kafayı yiyordu gerçekten. Hocama çok teşekkür ediyorum.

 9. Medyum Dolunay hoca benim hayatıma çok büyük bir etkide bulundu. Adeta sihirli değneği ile hayatımı değiştirdi diyebilirim. Pek çok kez kendisine danıştım. Her türlü konuda bilgisi var ve yardımcı oluyor. Aşkından delirtme büyüsü bile yapıyor. Buna ek daha pek çok büyü yeteneği de mevcuttur. Helali var bu işlerde çok başarılı.

 10. Aşkından delirtme hint büyüsü yaptırmak isteyen kişiler Medyum Dolunay hocanın söylediklerini harfiyen yerine getirmelidir. Çünkü bu çok güçlü bir büyüdür. Ve tutmasını istiyorsanız sizlere denilen şeyleri yapmanız gerekir. Gerekli malzemeleri temin etmeniz çok önemlidir. Zorlanabilirsiniz belki ama sonucu görünce inanamayacaksınız.

 11. Beni aldatan Gönül ismindeki nişanlıma aşkından delirtme hint büyüsü yaptırdım. Düğün için gün sayarken ben mutlu mutlu onun her dediğini yaparken meğer beni en yakın arkadaşım ile aldatıyormuş. Bunu kendime yediremedim. Medyum Dolunay hoca ile hemen işlemlere başladık. Hiç pişman değilim. Hocama da çok teşekkür ederim.

 12. Tesirli bir büyü isterseniz Medyum Dolunay hoca ile aşkından delirtme hint büyüsü konusunda konuşabilirsiniz. Bu tarz büyülerin çok geç tesir ettiğini duymuştum. Hemen hemen 1 yılı kapsayan bir sürede etkili olabiliyormuş. Ama sağ olsun hocam sayesinde bu süre çok çok aza indi.

 13. Medyum Dolunay hocamı ne kadar övsem az kalır. Beni öyle memnun ve mutlu etti ki anlatamam. Yaşadığım sıkıntılardan kurtulmama vesile oldu. Kendisini her daim anarım ve bana danışanlara da bizzat öneririm. Aşkından delirtme hint büyüsü ya da aklınıza gelebilecek her şey için kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.

 14. Benden durduk yere ayrılan sevgilimden aşkından delirtme hint büyüsü sayesinde intikamımı çok güzel bir şekilde aldım. Beni öylece bırakıp gitmişti. Ya kendime zarar verecektim ya ona. Ben de Medyum Dolunay ile iletişime geçtim. Bu büyüyü yaptırdım. Önce peşimde deli divane oldu sonra gerçekten delirmeye yaklaştı.

 15. Beni sürekli aldatan kocamı benden uzaklaştırmak için Medyum Dolunay’a papaz büyüsü yaptırdım. Bu özel kişinin yaptığı çalışmalar beni kendime getirdi. Sitedeki tüm kişilere tavsiye ediyorum. Çok memnun kaldım.

 16. Medyum Dolunay’a bende kısmet açmak için ayırma soğutma vefki yaptırdım. Güvenilir bir medyum arayan kişilere tek önerim Medyum Dolunay’a ile iletişim kurmaları olacaktır. Telefon numarasını arayarak siz de görüşme halinde olun.

 17. İletişim telefonunu arayıp Medyum Dolunay’a papaz büyüsü bozdurma işlemi yaptırmam ile hayatım değişmeye başladı. Eskiden kısmetim çok kapalıydı. Kimse bana bakmıyordu. Kısmetlerimin artması güvenimi yerine getirmeye başladı.

 18. Uzun yıllardır deliler gibi aşık olduğum hatun ile ilişki içinde olabilmek için Medyum Dolunay’a aşk bağlama vefki aşk için yaptırdım. Kısa bir süre sabrettim ama sabrettiğime kesin değdi. Artık hayallerimin hatunu ile birlikteyim. O da bana deliler gibi

 19. Medyum Dolunay’a ayırma soğutma vefki yaptırdıktan sonra hayatım ve ilişkim öyle hızlı değişti ki bilseydim daha önce başvururdum ona dedim içimden. Artık bende benden nefret eden kişilerden hızlıca uzaklaştım.

 20. Sevdiğim kadına kavuşabilmek için bende medyum Burak’a kısmet açma celbi yaptırdım. İnşallah hızlı sonuç alırım. Ama üzerimde olumlu etkileri şimdiden hissetmeye başladım bile. Yakın zamanda net sonuçlarımı size bildireceğim.

 21. Merhabalar karım bana o kadar soğuk davranıyordu ki Medyum Dolunay’a aşk bağlama vefki yaptırdım ve kısa zaman dilimi içinde yararını görmeye başladım. Siz de derdinize derman arıyorsanız bu numaradan hocam ile iletişim kurabilirsiniz

 22. Kocam ile aram hızlı şekilde bozuldu sürekli kavga etmeye başladık bu nedenle Medyum Dolunay’a aşk bağlama vefki yaptırdım. Fakat sabırlı olmak gerek tesirini görmeye başladım. Siz de sabırlı olun çözüme ulaşın.

 23. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

 24. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

 25. Merhabalar. Benim sıkıntım maddi açıdan oldu. Hayatım boyunca sigortalı iş sahibi bile olamadım. Hastalandığımda kaza yaptığımda bile dostlarımdan yardım istedim. Bu durum artık canıma tak etti. Dolunay hoca sayesinde çok şükür her şey düzeldi sigortalı çok güzel bir işe başladım. Allah Dolunay hocadan razı olsun hem ben hem çoluğum çocugum mutlu oldu.

 26. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

 27. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

 28. Selamlar dolunay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin  sorunu için tekrar dolunay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Dolunay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

 29. Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Dolunay hocayla irtibata geçtim.Dolunay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Dolunay hocadan allah razı olsun.

 30. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

 31. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

 32. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

 33. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

 34. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben dolunay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin dolunay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir