Sevgiliden Ayıran Hocalar

Sevgiliden Ayıran Hocalar: Her insanın isteğidir bağlı, saygılı, sevgi dolu bir ilişkidir. aşkın en doruklarında yaşandığı o ilk aylarda bunların hepsi vardır. Partneriniz size gönülden bağlıdır, saygıda asla kusur etmez, ne derseniz anlayışla karşılar ve sevgi doludur. Adı üstünde bunlar cicim aylarıdır. Her ilişki için geçerli olmasada, ilişkiler bir zaman sonra saygınlığı yitirir. Bu abartılı tarzda değildir yani artık birbirinizi tanımışsınızdır aranızda samimiyetinde getirdiği hafif bir yüzsüzlükle sevgilinizi kırmaktan korkmazsınız. Tam anlamıyla da budur aslında. Bağlılığın biraz gevşemesi. Sonra biraz daha gevşer, derken bir bakmışsınız partneriniz size karşı neredeyse bütün ilgisini kaybetmiş, bağlılığını yitirmiştir. Ve çoğu ilişkide de bu şekilde son bulur. Siz ilişkinizin son bulmasını istemiyorsanız sevgilinizin daima size bağlı kalması için bizimle iletişime geçiniz.

Sevgiliden Ayıran Hocalar; sevdiğiniz insanın sevgilisi varsa ondan ayrılıp size gelmesi için vefk tılsımı yapan hocalara ulaşmak için bizimle iletişime geçiniz.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Sevgiliden Ayıran Hocalar

Sevgiliden ayrılmak herkes için zor bir deneyim olabilir. Ancak bazen ilişkilerimizin sonlandırılmasında dış etkenler de yer alabilir. Bu etkenlerden biri de sevgiliden ayıran hocalar olabilir. Evet, yanlış duymadınız. Bazı hocalar, özellikle çevrelerinin etkisine açık olan gençleri ilişkilerinden uzaklaştırmak için çeşitli yollar kullanabiliyorlar.

Bu hocalar genellikle manipülasyon ve psikolojik baskı tekniklerini kullanarak öğrencileri etkilemeye çalışırlar. Örneğin, sevgiliden ayrılan bir öğrenciyi ders notlarını düşürerek ya da geleceği hakkında korkutucu söylemlerde bulunarak psikolojik olarak etkileyebilirler. Ayrıca, öğrencilerin sosyal çevrelerini sınırlayarak sevgililerinden uzaklaşmalarını teşvik edebilirler.

Bu durum gençler üzerinde ciddi etkiler bırakabilir. Sevgililerinden ayrılmak zaten zor olsa da, bu hocaların müdahalesiyle daha da zorlaşabilir. Öğrencilerin duygusal sağlığına zarar verebilir ve kendi kararlarını değil, hocalarının isteklerini takip etmeye başlayabilirler. Bu nedenle, gençlerin bu tür manipülasyonlara karşı bilinçli olmaları ve kendi kararlarını vermeye cesaret etmeleri önemlidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1704 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
28 Hayır

“Sevgiliden Ayıran Hocalar” için 8 yorum var.

  1. Teyzem sürekli aile ilişkilerimizin içinde. Ona olan yakınlığım artık sönme noktasında. Annem ile babamı narası da fena açıldı. Hanemizden uzaklaşması için soğutma büyüsü yaptırmak istiyordum. Bu esnada Medyum d:olunay imdadıma koştu. İyi ki varsın Medyum Dolunay.

  2. Kızımın evliliği çıkmaza girdi. Babası ise çok despot tavırlar içinde. Bu sebeple eşine aşk büyüsü yaptırma kararı aldık. Medyum Dolunay ile görüşmemiz sonrasında yüreğimize su serpildi. Medyum Dolunay damada yaptığı aşk büyüsü ile her şey muhteşem artık. İyi ki varsın Medyum Dolunay.

  3. Kocamın soğuk tavırları beni ondan uzaklaştırdı. Ayrılmak istiyorum işi yokuşa sürüyor. Soğutma büyüsü ile onu kendimden uzaklaştırmak istiyorum. Arkadaş tavsiyesi ile Medyum Dolunay ile görüştüm. İyi ki onu tanımışım. Artık her şey yolunda.

  4. Birini sevmeden evlenmek çok zor olsa gerek. Tanıştırıldığım kıza alışamadım. Bu konuda aileler çok ısrarcı ve maalesef hayır deme lüksüm yok. O nedenle aşk büyüsü ile birbirimize bağlanmalıyız düşüncesine girdim. Medyum Dolunay bu konudaki talebimi kısa zamanda gerçekleştirdi. Karşılık aşk büyüsü ile artık mutluluğumuza diyecek yok.

  5. Kendisine güvendiğim ve dut gibi aşık olduğum adam bir türlü bana eski ilgiyi göstermedi. Bu şekilde pek çok kızı kandırdığını duyunca beynimden vurulmuşa döndüm. Çok yakın bir arkadaşım Medyum Dolunay’ın iletişim bilgilerini verdi. Onunla irtibata geçerek aşk vefki işlemi istedim. Şimdi o benim peşimden koşuyor. Her şey için teşekkür ediyorum Medyum Dolunay.

  6. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

  7. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

  8. Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir dolunay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir