Sevdiğinin Sana Sımsıkı Bağlanması Büyüsü

Sevdiğinin Sana Sımsıkı Bağlanması Büyüsü: Biberiye, hatırlamayı ve anılmayı temsil eder. Bu bitki, güneşin hakimiyeti altındadır. Çingenelere göre, biberiye bitkisi Zodiac etkisindeki, koç burçlu olan insanları sembolize eder. O yüzden bu aşk büyüsü, koç burcu insanları etkiler.

Biberiye mevsimini nisan ve mayısta bükülen fidan gibi saplar seçin ve kalp şeklinde olanları birleştirin. O kalbi sıkı bağlamak için sarı kurdele kullanın. Kafanızda, sevdiğiniz kişiyi hayal edin. Bağın daha kuvvetli titreşimli olması için sevdiğiniz kişinin saç veya kıyafetinden bir parça ipi de bu kalple birleştirin. Sevdiğiniz kişi, oğlak burcundansa kalbin üzerine yün ipler de ilave edin. Biberiye kalbi, bir zarfa koyun ve yastığınızın altına yerleştirin. Uyumadan önce niyetinizi dile getirin. Zamanla biberiye, yavaş yavaş sararıp solarak kurur. Biberiye kalbi iyice kuruyunca, kalbi ateşte yakın ve onu yaparken aşk ve sevda alevlerini düşünün. Psikolojik etkisi büyük bir büyüdür.

Sevdiğinin Sana Sımsıkı Bağlanması Büyüsü

Sevdiğinin Sana Sımsıkı Bağlanması Büyüsü, ilişkilerdeki bağları güçlendirmek ve sevdiğimiz kişiyi daha da kendimize bağlayabilmek için yapılan bir tür büyüdür. Bu büyü, sevdiğimizin bize olan sevgisini ve bağlılığını artırmak amacıyla kullanılan etkili bir yöntemdir.

Bu büyüyü gerçekleştirmek için bazı malzemelere ihtiyacınız olacaktır. Öncelikle, temiz ve sessiz bir ortamda olmanız önemlidir. Ardından, bir mum, bir adet kırmızı kurdele, bir adet büyü yapmak için uygun taş ve bir kâğıt parçası gerekmektedir.

İlk adım olarak, mumu yakın ve kırmızı kurdeleyi üzerine bağlayın. Sonra, sevdiğiniz kişinin adını yazdığınız kâğıdı yanınızda bulunan taşın üzerine koyun. Ardından, elinizi taşın üzerine koyarak sevdiğiniz kişiye olan duygularınızı yoğunlaştırın ve büyüyü gerçekleştirdiğiniz amacınızı net bir şekilde dile getirin.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1696 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
25 Hayır

“Sevdiğinin Sana Sımsıkı Bağlanması Büyüsü” için 6 yorum var.

  1. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

  2. Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Dolunay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  3. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Dolunay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Dolunay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

  4. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

  5. Merhaba web sitesi ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım

  6. Hocam çok teşşekür ederim insanlara çok yardımcı oluyorsunuz keşki herkez sizi bilse

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir