Karı Koca Ayırma Büyüsü

Karı koca ayırma büyüsü, eşler arasındaki muhabbetin bozulması, sevginin ortadan kaldırılması, bunların yerine ayrılık ve düşmanlık fikirlerinin oluşturulması için yapılır. Dinimizde bu büyünün yapılması yasaklanmıştır. Bunun hakkında ayet bile inmiştir. Bu yüzden karı kocanın ayrılması için büyü yapılması caiz değildir. Eşler kendilerine böyle büyü yapıldığından şüphe ediyorsa 0555 171 85 40 numaralı telefonundan Medyum Dolunay ile görüşerek ayırma büyüsünün bozulması hakkında destek alabilirler.
Belirtileri
Eşler için ayırma büyüsü yapıldıysa bunu anlayabilmek için bazı belirtilere dikkat edilmelidir. Karı koca ayırma büyüsü belirtileri arasında sevginin yerini nefretin alması, eşler arasında soğukluk olması, eşlerin birbirini neden yokken sevmemesi, her şeyden yakınmaya başlanması, nedensiz küslüklerin yaşanması sayılabilir.
Karı Kocayı Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?
Karı kocanın arasını bozmak, ayırmak için yapılan büyüler bulunmaktadır. Karı koca ayırma büyüsü nasıl yapılır, bu büyünün yapılması da niyet aşamasıyla başlamaktadır. Önce ayırmak istenilen karı kocanın isimleri boş kâğıda yazılır. Daha sonra kâğıda yardım alınacak olan hüddamın adını 27 defa söylemek gerekir. Yapılan büyünün etkisinin olması için sayıların önemi fazladır. Buna dikkat edilmelidir. Ardından kâğıda tılsımlı sözler yazılır ve okunur. Bu ayırma büyüsünde tılsımlar önemli olduğundan yazılı olduğu yerden bakılarak okunmalıdır. İkinci bir kâğıda da diğer tılsım yazılır. Kâğıt dörde katlanarak, ilk yazılanın yanına konur ve tılsım okunur. Okumanın ardından büyüyü talep eden kişiye verilir ve hüddamın adı yeniden 27 defa okunur. Kâğıtlar gizli bir yerde 27 saat saklanır ve büyü gerçekleşir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1368 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
30 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir