Değişen Bir Yaşam

Selam arkadaşlar. Çok sevmenin bedelini maalesef ödeyenlerden ve iyi niyeti kötü bir şekilde kullanılmış birisiyim. Kendimi kötü ve mutsuz hissetmek için birçok nedenim varken kendimi huzurlu hissedebilmek için hiçbir nedenim yoktu ve bu durum beni çaresizliğe, yalnızlığa itmekteydi. Uykusuz geceler, sıkıntıya sürükleyen düşünceler ile beraber neredeyse uçurumun kenarına gelmiş ve dipsiz bir çukura yönelen hayata sahip bir insanken bunun böyle devam edemeyeceğini düşünüp derdimi arkadaşlarım ile paylaşıyordum.

Umutsuz Olmayın

Yalnız kalmaktan korkan bir insan durumuna düşmüştüm çünkü yalnız kaldığım her saniye anılar ve düşünceler beni köşeye sıkıştırıp acı çekmeme neden oluyorlardı. Özel hayatıma ve aileme, çevremdeki insanlara asla konsantre olamıyordum ve bu durumun bende geri dönüşü olmayan, toparlanamayan psikolojik bir çöküntüye neden olmasından fazlasıyla korkuyordum.  Arkadaşlarımın tavsiyesi ile içinden çıkamadığım bu durumu aşmak için dua kapısına yöneldim tam bu sırada ise medyum Dolunay hoca ile tanıştım. İnternet sitesinde dolaşırken birçok metin, kaynak ve bilgi okudum okudukça kendimi toparlamaya ve düzeltmeye başladığımı hisettim.

Yeni Başlangıçlara Açılan Bir Pencere

Devam eden günlerde ise 0555 171 85 40 numaralı hat ile irtibata geçerek tüm sıkıntılarımı paylaştım ve bana karşı olan yaklaşım beni çok rahatlattı. Her gün aldığım tesellilerden uzak, çözüm odaklı ve gerçekçi anlatımlar ile ruhumun kaybolduğu labirentten çıkış yolunu bulabildim.

İlgili Başlıklar

Değişen Bir Yaşam

Hayatımızdaki değişimler sürekli olarak karşımıza çıkar. Yaşamın kendisi, sürekli değişim halinde olan bir süreçtir. Değişen bir yaşamın getirdiği zorluklarla baş etmek için esnek olmak ve adaptasyon yeteneğine sahip olmak gerekmektedir. Her yeni gün, yeni bir fırsat ve yeni bir deneyim sunar. Bu yazıda, değişen bir yaşamın içerdiği zorluklar, fırsatlar ve nasıl adaptasyon sağlanabileceği üzerine odaklanacağız.

Değişen bir yaşamın en önemli zorluklarından biri, alışkanlıklarımızı ve rutinlerimizi değiştirmektir. İnsanlar, genellikle alışkın oldukları durumları ve koşulları korumak isterler. Ancak, zaman zaman hayatımızdaki değişimler bu isteğimizin önüne geçer. Bu durumda, esnek olmanın önemi ortaya çıkar. Esneklik, değişen şartlara hızlı bir şekilde uyum sağlama yeteneğidir. Esnek bir zihin yapısı, karşılaşılan zorlukları aşmak için gereklidir.

Değişen bir yaşam aynı zamanda fırsatlar da sunar. Her ne kadar değişimler başlangıçta zorluklarla dolu gibi görünse de, aslında yeni deneyimlerin ve büyümenin kapılarını açar. Değişimin getirdiği yenilikler, bize yeni yetenekler kazandırabilir ve horizontalarımızı genişletebilir. Farklı insanlar ve kültürlerle tanışmak, yeni bir iş veya kariyer fırsatı yakalamak, hayatımıza yeni bir perspektif kazandırır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Dolunay
Yazdır
Bu sayfaya 1150 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
24 Hayır

“Değişen Bir Yaşam” için 3 yorum var.

  1. Merhabalar. Benim sıkıntım maddi açıdan oldu. Hayatım boyunca sigortalı iş sahibi bile olamadım. Hastalandığımda kaza yaptığımda bile dostlarımdan yardım istedim. Bu durum artık canıma tak etti. Dolunay hoca sayesinde çok şükür her şey düzeldi sigortalı çok güzel bir işe başladım. Allah Dolunay hocadan razı olsun hem ben hem çoluğum çocugum mutlu oldu.

  2. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

  3. Bir hevesle çıkmaya başladığım erkek arkadaşımı aslında pek sevmedigimi farkettim ama o beni delicesine seviyordu onu üzmek içimden hiç gelmiyordu yaptığım araştırmalar sonucu bu tarz durumlarda vefk ,celp vs. yapildigini öğrendim ama etrafta çok dolandırıcı vardı iyi bir araştırma sonucu Dolunay hocanın güvenilir olabileceğini düşündüm ve onunla irtibata geçtim.Celp işlemi yapmaya karar verdik kargo geldikten 35 gün sonra işlem tuttu benim için canını verecek adam durduk yere ayrılmak istediğini söyledi ve kurtulmuş oldum. Allah razı olsun hocam.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir