Sevgilim Beni Görmezden Geliyordu

Erkek arkadaşımın sürekli beni aldatıyor olması ve bunun yanı sıra günden güne bana karşı olan ilgisinin azalması hayatımı adeta alt üst eder olmuştu. Bunun ne kadar gurur kırıcı bir durum olduğunu tahmin edebiliyorsunuzdur. Sevgilimin hoppa kişiliğine nasıl engel olabileceğim konusunda hiçbir fikrim yoktu. Bana sırılsıklam âşık olmasından ve gözlerinin benden başka hiçbir kızı görmemesinden başka hiçbir şey istemiyordum. Böylesine yakışıklı, bu kadar zengin bir erkeğe yalnızca ben sahip olmalıydım, işte kafamdaki tek düşünce tam olarak buydu!
Aradığıma pişman olmadım
Kız arkadaşlarımdan bazıları gizli ilimlere ilgi duyan kişiler. O zamana dek benim büyü gibi şeylere ilgim yoktu. Kız arkadaşlarım sevgilini aşık etme büyüsü yaptır deyip duruyorlardı. Medyum Dolunay ile daha önce tanışma fırsatı yakalamış olan bir arkadaşım aracılığı ile hocamızın numarasını aldım. O sıralar sevgilimle iletişimimiz tümüyle kopmuş artık beni aramaz sormaz benimle ilgilenmez olmuştu. Peşinde koşmaktan yorulmuştum. Tüm cesaretimi topladım ve hocamızı aradım.
Mutlu bir çiftiz
Beni bütün içtenliğiyle dinleyen hocamız sevgilimi bana âşık etme büyüsünü yapacağını bunun için bazı bilgileri kendisine vermemi istedi. Görüşmemizin sonrasında gelişen süreçte yaşadıklarıma inanamadım. Önceleri gözü dışarda olan sevgilim tamamıyla kendini bana adar hale gelmiş olup sadece benimle ilgilenmeye başladı. Eğer siz de birini kendinize âşık etmek istiyorsanız buna en etkili çözüm olarak hocamızı aramalısınız. 0555 171 85 40 belirttiğim bu numaradan hocamıza ulaşabilirsiniz arkadaşlar.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 931 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
34 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir