Sevgilimi Başkasına Kaptırma Korkum

Okulun en popüler erkeğiyle birlikteydim. Onun gibi yakışıklı ve zengin bir erkekle sevgili olmanın şanslı tarafları kadar kabullenilmesi zor yönlerini de yaşıyordum. Kimse aldatılmak istemez. İhanete uğramak gerçekten tarif edilmez bir acı. Fakat aşktan ve hırstan gözü dönmüş biri olarak beni aldatmasına dayanamıyordum. Ne onunla ne de onsuz olamayacak duruma gelmiştim. Bir şeyler değişmeliydi ve sevgilim sadece bana ait olmalıydı. Tek derdim bir an önce bu düşüncemi hayata geçirebilecek bir medyumla irtibata geçebilmekti.
Aradığım Medyumu Buldum
Kendi imkânlarım dâhilinde sevgilimi kendime bağlamayı beceremediğimden dolayı artık büyü yaptırmaktan başka çarem kalmamıştı. Elbette ki bu işlemi işinin ehli olan bir ilim adamına uygulatmam gerekiyordu. Bunun için çok derin araştırmalara giriştim. Gece gündüz araştırmalarımın sonunda içime sinen tek kişi Medyum Dolunay oldu. Kendisine güvenmemdeki en büyük etken web sitesindeki açıklamaları ve insanların yorumlarıydı. Kendisinden başka kimsenin bana yardım edemeyeceğine inancım tamdı bu yüzden 0555 171 85 40 nolu numaradan hocayla iletişim kurdum. Ona ne istediğimi açıkça anlattım.
Terk edilme korkusundan kurtuldum
Benim beklentilerimi karşılayacak olan mucize sevgilini kendine bağlama duası oldu. Hocamızın muazzam çalışma tekniği sonrasında her şey istediğim gibi olmaya başladı. Erkek arkadaşım artık sadece benimle ilgileniyor, benden başka kimseyi görmüyor. Elbette ben de bu durumun tadını çıkararak, sadece bana bağlı olan sevgilimle doyasıya aşk yaşıyorum.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 942 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
28 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir