Adet kanı ile yapılan büyüyü merak ediyordum

Adet kanı ile yapılan büyü konusunda internetten ya araştırma yaparken pek çok insanın eşini ya da sevdiği insanı bu büyü sayesinde kendisine deli divane aşık ettiğini gördüm. Tam olarak benim istediğim şey de böyleydi Ççünkü erkek arkadaşımın gözünün benden başka hiç kimseyi görmesin istemiyordum ve onu deli gibi kıskandığım için bana olan aşkının daha da fazla olması adına bu büyüyü yaptırmayı kafama koymuştum. Bulduğum her bilgiyi okudum ve her yoruma baktım.
Erkek arkadaşım çılgınlar gibi aşık
Erkek arkadaşıma yaptırdığım adet kanı ile yapılan büyü sayesinde ilişkimiz gerçekten mükemmel bir hal aldı ama bu büyü yapmam için bana Medyum Dolunay yardım etti. Kendisinin inanılmaz bir bilgisi var ve o yüzden resmi telefon numarası olan 0555 171 85 40 nolu hatta size de yazıyorum. Onunla görüşmek isteyenler benim bu yorumundan telefon numarasını alarak hemen iletişime geçebilirler. Bu büyü hakkında merak ettikleriniz varsa ona da sorabilirsiniz Hatta bana da mesaj atabilirsiniz
Etkisi inanılmaz diyebilirim
Kesinlikle adet kanı ile yapılan büyü gerçek arkadaşlar ve ben en azından bu büyü yaptırarak sevdiğim insanın aşkını Kendi gözlerimle gördüm. Kapımda köle oldu diyebilirim tabii ki o benim bir kadın olarak çok hoşuma gidiyor. Bir sözünü iki etmediği gibi sürekli olarak bazı sürprizler yapıyor ve gece gündüz mesaj atıp arıyor.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1349 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
24 Hayır

“Adet kanı ile yapılan büyüyü merak ediyordum” için 4 yorum var.

  1. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

  2. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

  3. Arkadaşlar Dolunay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

  4. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir