Sevilen kişinin adıyla yapılan büyü

Sevdiğim insanın adıyla yapılan büyü arıyordum. Bunun nedeni sevdiğim kişiye herhangi bir şekilde zarar gelmesini istemiyordum ya da onun resmini kimseye gösterme niyetim yoktu. Adını kullanarak büyü yaptırıp onu kendime daha çok bağlamak ve aşık etmek istiyordum. Aslında ciddi bir probleminiz yoktu beni sevdiğini biliyordum ama ben daha fazlasını istiyordum çünkü sanki ben onu daha fazla seviyormuşum gibi geliyordu. Bu bir daha önce yaptıran insanlar biliyorum ki onlar daha çok memnun kalmışlar dama tabii ki ben gurur yaparak herhangi bir insana bu konuda bir şey söylemedim ya da bahsetmedim.
Netice yüzümü güldürdü
Sadece Medyum Dolunay ile görüşerek adıyla yapılan büyü hakkında hem bilgi aldım hem de kendisine büyü yaptırdım. Sadece Medyum Dolunay ile görüşerek adıyla yapılan büyü hakkında hem bilgi aldım hem de kendisine büyü yaptırdım inanılmaz memnun kaldım O nedenle Medyum Dolunay resmi telefon numarası olan 0555 171 85 40 nolu hatta sizlerle paylaşıyorum. Siz de arayarak amacınıza benim gibi kısa sürede ulaşabilirsiniz.
Vakit kaybetmeyin
Sevgilim bana o kadar aşık ve o kadar çok seviyor ki adıyla yapılan büyü sayesinde hakikaten hayatım resmen romantik bir filme dönüştü. Yaşadığın her an benim için ayrı bir güzelliğe sahip ve umarım hiçbir zaman da bozulmaz. Bütün bunları Medyum Dolunay’a borçluyum o yüzden siz de kendisini arayabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1278 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
23 Hayır

“Sevilen kişinin adıyla yapılan büyü” için 6 yorum var.

  1. Selamlar dolunay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin  sorunu için tekrar dolunay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Dolunay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

  2. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

  3. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

  4. Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum dolunay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde dolunay hocam evliliğimi kurtardı.

  5. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

  6. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir