Kocam Tarafından Sevilmek İçin Dua

Halk arasında sevimli, itibarlı, sözü geçerli bir kişi olmak için aşağıdaki harfler ve Süleyman Peygamberin mührü (ismiazam) yazılır ve taşınır.
Tertip budur;Kocam Tarafından Sevilmek İçin Dua

 

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Kocam Tarafından Sevilmek İçin Dua

Evli bir kadın olarak, kocamın sevgisini kazanmak benim için son derece önemlidir. Kocam tarafından sevilmek, ilişkimizi güçlendirmek ve mutlu bir evlilik sürdürebilmek için temel bir ihtiyaçtır. İşte kocam tarafından sevilmek için dua etmenin önemini ve nasıl dua edebileceğimizi keşfetmek isteyen diğer kadınlar için bir rehber.

Birinci adım olarak, samimi bir niyetle kocanız tarafından sevilmek için dua etmek önemlidir. Duanın gücüne inanmak ve kalpten yapılan dua sayesinde istediğiniz sonuçları alma şansınız artacaktır. Allah’a içtenlikle niyetinizi açıklamalı ve niyetinizi O’na arz etmelisiniz.

İkinci adım olarak, dua etmek için en uygun zamanı seçmek önemlidir. Kocanızın daha kabul edilebilir ve açık bir zihinle dualarınızı duymasını sağlamak için sessiz bir ortamda dua etmeye çalışmalısınız. Sabahın erken saatleri veya gece yatmadan önce sessiz bir yer seçebilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1440 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
30 Hayır

“Kocam Tarafından Sevilmek İçin Dua” için 1 yorum var.

  1. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir