Bir Kızı Kendine Aşk Etmek İçin Büyü

Sararmış bir kağıdın üzerine, bir daire biçininde, büyü yapılıp bağlanmak istenen kızın adı yedi ez yazılır. Ortasına, büyükçe bir «Ya Hu» yazılır. Yetmiş bir kez de «bağladım» denir. Kağıt, üçgen biçiminde katlamr. Üstüne kırk KEZ <<Tebbetyed>> süresi okunur, sonra yedi kat muşanbaya sarılıp, gene üçgen biçiminde dikilmiş, muska boyunda bir keseye konarak, yedi dikişle dikilir. Gerdekten üç gün önce, kızın gelin gideceği evin giriş kapısırnn eşiği altına saklanır. Kız, bu muskanın üstünden geçtiği sırada bağlanmış sayılır.Bir Kızı Kendine Aşk Etmek İçin Büyü

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Sevgilini kendine bağlamak için büyü

Sevgilini kendine bağlamak için büyü, çoğu insanın merak ettiği ve hatta denemeyi düşündüğü bir konudur. Ancak, öncelikle belirtmek gerekir ki bu tür uygulamalar etik olmayabilir ve insanların özgür iradelerini etkilemek anlamına gelebilir. Bu nedenle, ilişkilerde sağlıklı bir iletişim ve karşılıklı saygı temelinde hareket etmek her zaman daha iyidir.

Bir ilişkide bağlılık ve sevgi, doğal yollarla oluşması gereken duygulardır. Ancak bazen insanlar, sevgililerinin kendilerine daha bağlı olmasını ve ilişkilerini güçlendirmeyi isteyebilirler. Bu noktada, büyülere başvurmanın cazip gelebileceği düşünülebilir. Ancak, bir büyü kullanmanın sonuçlarına ve etik boyutuna dikkat etmek önemlidir.

Büyü, mistik güçlerin kullanılarak gerçekleştirilen bir tür ritüeldir. Ancak bu tür uygulamaların sonuçları tahmin edilemez ve istenmeyen etkileri olabilir. İnsanların özgür iradeleri üzerinde oynama yapmak sağlıklı bir ilişki düşüncesine uymaz. Bu nedenle, bu tür uygulamalardan kaçınmak ve ilişkilerde doğal yolları tercih etmek her zaman daha iyidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2327 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
26 Hayır

“Bir Kızı Kendine Aşk Etmek İçin Büyü” için 7 yorum var.

  1. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

  2. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

  3. Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Dolunay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  4. Selamlar dolunay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin  sorunu için tekrar dolunay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Dolunay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

  5. Arkadaşlar Dolunay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

  6. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

  7. Sevgili kardeşlerim dolunay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum dolunay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle dolunay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama dolunay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir