Allahumme Ya Vedud Ağzını Bağla Dilini Tut

Siz de kötü sözler işitmek istemiyorsanız Ağzını Bağlama duası okuyarak iyi hissetmediğiniz anlarda içinizden tekrar edin. Bu hayatta en çok kurduğum cümle olabilir. Başarılı bir insanım ve önemli ticari anlaşmalar yapıyorum. Bazı durumlarda özellikle iş yaşamında işler ters gidebiliyor. Böyle durumlarda heyecanlanıyorum. Özellikle de haklı olduğum halde başkaları tarafından azar işittiğim anlarda ne yapacağımı bilmez hale geliyorum. İşte böyle durumlarda ananemden duyduğum Allahumme Ya Vedud Ağzını Bağla Dilini Tut imdadıma yetişiyor. Allahumme Ya Vedud Ağzını Bağla Dilini Tut duası sayesinde sonuca ulaştım. Finalde hep işler istediğim gibi gider hale geldi.

Düşmanından Kötü Söz Duymak İstemeyenler Buraya Toplansın

Sizi çekemeyen,  konumu sizden üstün olan ya da sizin başarılı olmanızı istemeyen insanlara karşı da bunu kullanabilirsiniz. Ya vedud duası herkes için oldukça etkili bir güçtür. Allahumme Ya Vedud duası bana Medyum Doğanay tarafından önerilmişti. Kendisi ile özellikle bağlı olan kısmetim üzerinde çalışıyorduk. O sırada herhangi bir haksızlığa uğrarsam ya da beni üzecek kişiye bu şekilde okumamı söyledi. Son derece etkili olduğunu söyleyebilirim.

Medyum Doğanay İle İstekleriniz Gerçekleşsin

Ağzını bağla dilini tut duası sayesinde düşmanlık besleyenler hezimete uğrayacak ve başarınızın önünde kimse duramayacaktır. Profesyonel destek almak isteyenlere tavsiyem Medyum Doğanay’a 0555 171 85 40 ya da [email protected]  mail adresinden ulaşabilirsiniz. Size düşmanlık yapanların ağızlarını sonsuza kadar kapatabilecek güce sahip olarak  daha mutlu bir yarına sahip olabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 47000 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

51 Evet
50 Hayır

“Allahumme Ya Vedud Ağzını Bağla Dilini Tut” için 10 yorum var.

  1. Türkiye’deki en iyi medyum hocalardan biridir diyebilirim dolunay hocam için

  2. Eski eşim hakkında sürekli olarak olumsuz konuşmalar yapında medyum Dolunay’dan kişiye özel havas işlemi hakkında yardım almaktan başka bir şansım kalmamıştı. Bu işlem ile bana yardımcı olan Dolunay hocama teşekkür ediyorum.

  3. Kaynanamın bitmek bilmeyen konuşmaları sebebi ile evimde huzur kalmamıştı. Medyum Dolunay’a durumu anlatınca bana alahumme ya vedud ağzını bağla dilini tut isimli işlemden bahsetti. Ve şimdi bu konuda ne kadar doğru bir seçim yaptığımı görüyorum.

  4. Elimden geleni yapmama rağmen belli bir konu hakkında konuşmasını engelleyemediğim o kişi için kişiye özek vefk işlemi yaptırmak amacıyla medyum Dolunay’a ulaştım. Artık o kişi istese de o konu hakkında konuşamaz hale geldi.

  5. Bir kişinin konuşmasını engellemek için garantili bir şekilde yaptığı kişiye özel havas işlemleri ile bana da yardımcı olan medyum Dolunay’a teşekkür ederim. Kendisini bu tarz işlemler de her zaman tek geçerim.

  6. Hayatım da olan bir kişinin özel bir konu hakkında konuşmasını engellemek için ulaştığım medyum Dolunay kişiye özel vefk ile bunu sağladı. Bence herkes 05551718540 nolu telefondan kendisine ulaşarak hizmet alabilir.

  7. Bir kişinin hakkımda sürekli olarak kötü konuştuğunu duyunca bunu engellemek için medyum Dolunay’a alahumme ya vedud ağzını bağla dilini tut duası ile yapılan işlemi yaptırdım. Bu işlem de gerçekten de çok başarılı bir isim.

  8. Kişiye özel havas işlemi ile bana yarımdcı olan medyum Dolunay sayesinde artık insanlar arkamdan konuşamıyorlar. Bu işlem ile o kişilerin ağızlarını bağlayan medyum Dolunay’a çok teşekkür ediyor ve kendisini herkese öneriyorum.

  9. Hakkımda dedikodu yaptığını öğrendiğim bir kişi için medyum Dolunay’a kişiye özel vefk işlemi yaptırdım. Burada amacım o kişinin bu konuşmalarını engellemekti. Artık benim hakkında kesinlikle konuşamıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir