Katı Kalpleri Yumuşatmak İçin Dua

Katı Kalpleri eşlerin kalplerini yumuşatmak, bir birlerine karşı daha anlayışlı ve merhametli olmalarını temin etmek amacıyla aşağıda gelen halim ismi şerifinin mübarek vefki iki adet yazılır. Vefkin üzerine 1000 defa Halim ismi şerifi Y Hal?m şeklinde okunup nefes edilir. Sonra hazırlanan bu vefklerden birisini suya koyup içerler. Diğerini de eve kapının üzerine koyarlarsa, bir birlerine karşı daha mütevazi olurlar, huzur ve mutlulukları artar.
Vefk şudur;

Katı Kalpleri Yumuşatmak İçin Dua

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 id=”2400″ title=”Başlıksız”

Katı Kalpleri Yumuşatmak İçin Dua

İnancımıza göre, dua yoluyla kalpleri yumuşatmak mümkündür. Özellikle katı kalpli insanlar için dua etmek, onların iç dünyalarını değiştirebilir. Birçok insan, sevdikleri kişilerin ya da kendilerinin katı kalpleriyle karşılaşmıştır ve bu durumdan dolayı çaresiz hissetmiştir. Ancak, duanın gücüyle bu durumu değiştirebiliriz. Katı kalpleri yumuşatmak için dua etmek için bazı önerilerimiz var.

İlk olarak, dua etmek için sakin bir ortamda zaman ayırın. Kendinizi rahat hissedebileceğiniz bir yer seçin ve zihninizi sakinleştirin. Katı kalpleri yumuşatmak için dua etmek için ruh halinizin güçlü olması önemlidir. Dua etmeden önce zihninizi olumsuz düşüncelerden arındırarak pozitif bir enerjiye odaklanın.

İkinci olarak, katı kalpleri yumuşatmak için dua etmek için samimi ve içten bir şekilde dua edin. Kalbinizden gelen duaları söyleyin ve Allah’a içtenlikle neler istediğinizi anlatın. İçtenlikle yapılan duaların, katı kalpleri yumuşatma potansiyeli daha yüksektir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 2086 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

33 Evet
32 Hayır

“Katı Kalpleri Yumuşatmak İçin Dua” için 7 yorum var.

  1. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben dolunay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin dolunay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

  2. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

  3. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

  4. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

  5. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

  6. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

  7. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir