Kız Arkadaşım Beni Terk Etti

Kız Arkadaşım Beni Terk Etti

Herkese merhaba. Sizlere başımdan geçen talihsiz bir olayı ve bunun sonucunda Medyum Dolunay ile tanışma serüvenimden bahsetmek istiyorum. Arkadaşlar ben 30 yaşında bekâr bir erkeğim. Üç yıldır düzenli bir ilişki yaşıyordum. Kız arkadaşımı çok sevdiğim ve kendisine büyük aşk beslediğim halde kendisine ihanet ettim. İhanetimin ortaya çıkması uzun sürmedi. Aldatıldığını öğrenen kız arkadaşım doğal olarak beni terk etti. Tek gecelik bir kaçamağın sonucunda koca bir yalnızlığın, boşluğun ve bunalımın içerisinde düşmüştüm. Her gün kız arkadaşıma ulaşma çabalarımla geçiyordu. Telefonlarıma bakmıyor, mesajlarımı cevaplamıyordu. Terk edilmişlik duygusu beni günden güne harap ediyordu. İçinden çıkamadığım bir durumdaydım. Aylarca uğraşmış olduğum halde kendimi affettiremedim.

Uzun süre Küs Kaldık

Gecem gündüzüm birbirine karışmış vaziyetteydi. Kendimi içkiye vermiştim. Anacığımın yüreği halime dayanamaz olmuştu. Komşu ve akrabalara danışıyor sevgilimle barışmamı sağlayabilecek çareler arıyordu. Daha önce birkaç kez Medyum Dolunay’a büyü yaptıran bir komşumuz anneme hocanın numarasını verdi. İlk başta anneme çok kızdım. Böyle saçma şeylerle karşıma gelmesinden son derece rahatsızlık duydum fakat annem bu konudaki ısrarlarını sürdürmekten vaz geçmedi. Numarayı aramam için her gün başımın etini yiyordu sonunda dayanamadım 0555 171 85 40 nolu numarayı aradım. O andan itibaren hayatımın değişeceğini nereden bile bilirdim ki?

Teşekkürler Medyum Dolunay

Medyum Dolunay ile görüşme yaparken heyecandan yerimde duramıyordum. Kendisinden sevgilimle barışmam için dua çalışması uygulamasını istedim. Bu diyaloğun ardından bekleyişlerim kısa sürdü. Kız arkadaşımın bir gün telefonuma yanıt vermesi üstelik benimle çok içten ve özlem dolu konuşması adeta tüm benliğimi şoka uğrattı. Artık affedilmiş, yeniden kız arkadaşım tarafından sevilen bir adam olmuştum.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1096 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

30 Evet
32 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir