Saygı görmek için dua

Sevgi muhabbet ve bütün canlı mahlukatın gönlüne taht kurmak isteyen kimse, Cuma gününün ilk saati olan Zühre yıldızının şerefli bir vaktinde, alttaki vefki şerifi yazarak üzerinde taşır ve Vedut ismi şerifini de okumaya devam ederse, acayip ve garaib derecede herkes tarafından sevilip sayıldığını, rağbet hürmet gördüğünü yaknen müşahede eder.

Yine herkes tarafından sevilmek, beğenilmek, hoş görülmek isteyen kimse, yüce Mevla’nın VEDUT ismi cel?lesini bol bol zikretmelidir.. Çünkü bu isim sevginin muhabbetin dostluğun simgesi ve kalkanıdır.. Hatta bu ismi şerif muhabbete ait bir saatte şeker veya tatlı üzerine ve- yahut yenilecek bir meyveye on altı bin defa okunup nefes edilir ve yedirilir ise hazırlanan bu ma’mülü yiyen kimse; hakkında bu ismin okunduğu kişiye derin bir muhabbet ve aşkla bağlanır. Eğer bu ismi zikreden kişi, Cuma gününün ilk saati ve en şerefli vakti olan Zühre yıldızının saatinde bu ismin vefkini bir kağıt üzerine resmedip üzerine alarak zikrine devam ederse Allah’ü Tel bütün mahlukatın sevgisini o zkirin kalbine koyduğu gibi acil ve garib zuhuratlara erişeceğide tasavvuf alimleri tarafından müjdelenmiştir.. Yeterki layıkıAmel edilmiş olan…Cuma sabahı yazılıp taşınması tavsiye edilen vefk budur:Saygı görmek için dua

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Saygı görmek için dua

Allahım, sana şükürler olsun ki bize bu hayatta saygı görmeyi ve değerli olmayı nasip ettin. Bizlere öğrettiğin gibi, senin yolunda ilerlemek ve insanlara sevgiyle yaklaşmak istiyoruz. Bizlere saygı göstermeyenlerin kalplerini yumuşatmanı ve onları doğru yola yönlendirmeni diliyoruz. Bize yapılacak haksızlık veya saygısızlık karşısında sabırlı olmayı ve affetmeyi öğret. Bizleri kibir ve gururdan uzak tut, samimiyetimizi kaybetmememiz için yardım et. Senin iznine bağlı olarak, çevremizdeki insanlara saygı göstermek ve onları anlamak için gözlerimizi aç. Bize verdiğin değeri bize hatırlatan insanlarla karşılaşmayı nasip et. Bizlere, herkesin birbirine saygı göstermesi için öncülük etme gücü ver. Bizlere, yaptığımız işlerle saygılı olmayı ve başkalarının da emeğine saygı göstermeyi öğret. Bizlere, insanlara yardımcı olma ve onları yüceltme fırsatı ver. Bizlere, karakterimizle ve davranışlarımızla saygıyı hak etme yolunu göster. Senin rızanı kazanmak ve insanların gönlünü hoş tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapmamızı sağla. Dualarımızı kabul buyur. Amin.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 3593 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
22 Hayır

“Saygı görmek için dua” için 3 yorum var.

  1. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben dolunay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin dolunay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

  2. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

  3. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir