Düşmanların Dost Olmaları İçin Dua

Aşağıda gelen ayetleri okumayı alışkanlık haline getiren kimselerin düşmanları kendilerine dost olur. Halk arasında sevimli ve iltifatlı olurlar. Herkes tarafından ihtiram, hoş görü, saygı ve sevgi ile karşılanırlar.
Okunması gereken ayetler şunlardır;

Düşmanların Dost Olmaları İçin DuaVe iz ehazna minen nebiyyine misakahüm ve minke ve mm nühin ve ibrahime ve musa ve iysebni meryeme ve ehazna minhüm misakan ğaliza*
Ve vehebna lehu ishaka ve ya’kub küllen hedeyna ve nuhan hedeyna mm kablü ve mm zürriyyetihi Davude ve Süleymane ve Eyyube ve yusüfe ve musa ve harun ve kezalıke neczil muhsinin*
Ve Zekeriyya ve Yahya ve İysave İlyas küllüm mines salihiyn*
Ve İsmaiyle ve! Yesea ve Yunüse ve Luta ve küllen faddaina alel alemin*
Ve mm abaihim ve zürriyyatihim ve ihvanihim vectebeyna hüm ve hedeynahüm ila siratin müstekiym*
Zalike hüdellahi yehdi bihi mey yeşaü mm ibadih*

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Düşmanların Dost Olmaları İçin Dua

Rabbim, büyük gücüyle her şeyi değiştirebilen ve her türlü düşmanlığı sona erdirebilen yüce Allah’ım. Ben, sana bu zorlu zamanda yardım etmeni ve düşmanlarımı dostlarıma dönüştürmeni diliyorum.

Rabbim, biliyorum ki sen merhamet sahibisin ve kalpleri dilediğin gibi yönlendirebilirsin. Bu yüzden senin önünde bu dua ile gelerek, düşmanlarımın kalplerinin yumuşamasını, bize karşı düşmanca duygularını azaltmalarını ve dostluğumuzu geliştirmelerini dilemek istiyorum.

Rabbim, benimle olan düşmanlarımın kalplerine sevgi ve hoşgörü yerleştir. Kırgınlık, nefret ve düşmanlık duygularını uzaklaştır. Onları benim için anlayışlı ve bağışlayıcı olmaya teşvik et.

Rabbim, düşmanlarımı benimle dost olmaya yönelt. İçlerindeki kin ve öfkeyi sil. Yolumuzdaki engelleri kaldır ve bizi barış ve sevgiyle birleştir.

Hayır sever olan Rabbim, sen, en zor ve umutsuz durumları bile değiştirebilirsin. Bu yüzden düşmanlarımı sevgili dostlara dönüştürmeni diliyorum.

Rabbim, senin yardımcılığın olmadan hiçbir şey başaramayız. İsteklerimi sana ulaştıran bu duayı kabul etmeni diliyorum.

Rahmeti bol ve affı geniş Rabbim, bu dua ile düşmanlarımın dostlarım olması için yardımını talep ediyorum. İçimdeki düşmanlık duygularını ve kinleri uzaklaştırarak, bizi barış ve dostlukla bir araya getir.

Bu dua ile Rabbim, sana olan güvenimi ve inancımı dile getiriyorum. Beni dostsuz bırakmanı istemiyorum. Lütfen beni, düşmanlarımı dostlarıma dönüştürerek şaşırt.

Sen çok merhametli ve her şeye gücün yeten Rabbim, bu dua ile sana dönüyor ve düşmanlarımı dostlarıma dönüştürmeni istiyorum. Senin adaletinle ve kudretinle bunu gerçekleştireceğine inanıyorum.

Rabbim, bu dualarımı kabul et ve dileklerimi gerçekleştir. Senin büyüklüğün ve rahmetin her şeyi dönüştürebilir. Bizleri de sevgi dolu dostlara dönüştür.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1870 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

31 Evet
30 Hayır

“Düşmanların Dost Olmaları İçin Dua” için 2 yorum var.

  1. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

  2. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir