Eşim Bana Deli Gibi Aşık Olsun Dua

Eşim Bana Deli Gibi Aşık Olsun Dua

Eşim Bana Deli Gibi Aşık Olsun Dua: Evlendikten sonra, birkaç yıl» çocuğu olmayan bir kadının kısa süre içinde gebe kalmasını sağlamak için ‘kırlangıç -kanadı ile büyü yapılır. Kırlangıç vurulduktan sonra sol kanadı bütün olarak kesilip alınır, üç gün ay ışığına ¡bırakılır, sonra yalımların kaynaştığı bir ocağın çevresinde, büyü yaptıracak kadının adı söylenerek yedi kez döndürülür. Bu sırada kırk *<«ya kaadir» söylenip ocağa üflenir. Kanat, üzerinde kadının adı yazılı bir muşambaya sanlır, ipek iplikle bağlanır, tbir kıyıya ¡bırakılır.

Cinci, kadının boğazına fırdolayı «Ya Sin» sûresini okuyup üfler, yedi salbah (ezandan epey önce) bu işlem yapıldıktan sonra muşambaya sanlı kanadı kadın yattığı odanın saçağına saklar. Cinci, kadına (yedinci -günden sonra), okunmuş şerbet içirir, göbeğinin biraz altına «irnıa fetehna» yazar, ya ılı’k su ile, ya diliyle siler, üç kez «Zilzal» sûresi okunup yazının silindiği yere üflenir (1). Kadın evine dönünce yıkanır, iki rikaat tövbe namazı kılar.

-Bu büyü kadının aybaşı oluşundan dört, ya da altı gün sonra yapılır, gereğinde kırk gün (aybaşı dönemleri dışında) sürer. Bunu yalnız kadmla büyüyü yapan cinci bilir, üçüncü bir kişinin duyması büyünün etkisini ortadan kaldırırmış. Bu olaydan sonra doğan çocuk erkek olursa adına «Tayyar», kız olursa <Taire» denir.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

eşim bana deli gibi aşık olsun dua

Evlilikteki en önemli unsurlardan biri, eşler arasındaki sevgidir. Bu sevgi zamanla azalabilir veya bazen yerini kargaşaya bırakabilir. Ancak, dua etmek her zaman işe yarar ve eşinizin size olan aşkını yeniden canlandırabilir. İşte eşinizin size deli gibi aşık olmasına yardımcı olacak bir dua:

Bismillahirrahmanirrahim;

Ya Rabbi, evliliğimizin ilk günündeki aşkı, heyecanı ve tutkuyu yeniden canlandırman için sana yalvarıyorum. Kalbimdeki sevgiyi ve beklentilerimi eşime iletebilmek için bana yardım et. Onun da beni deli gibi sevmesini ve aşık olmasını sağla. Aramızdaki tüm olumsuzlukları ve sıkıntıları yok et ve bizi daha da yakınlaştır. Dualarımı kabul eden, merhametli olan Rabbim, eşime olan sevgimi artırman için gücünü, lütfunu ve rahmetini üzerimize yağdırmanı diliyorum. Amin.

Sevgili okuyucular, evlilikteki sorunların üstesinden gelmek için dua etmek çok önemlidir. Eşinizin size olan aşkını yeniden canlandırmak için bu duayı her gün tekrarlayın ve sabır gösterin. Unutmayın, Allah sonsuz rahmet sahibidir ve dualarımızı duyar. Bu dua ile eşinizle aranızdaki bağı güçlendirebilir ve sevginizi yeniden alevlendirebilirsiniz. Kendinizi ve ilişkinizi geliştirmek için dua etmekten asla vazgeçmeyin. Rabbimize sığının ve O’ndan yardım isteyin, çünkü O her şeyi başarabilen ve en merhametli olandır. İnşallah, sizler için de en güzel sonuçları elde etmeniz dileğiyle!

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1412 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
22 Hayır

“Eşim Bana Deli Gibi Aşık Olsun Dua” için 5 yorum var.

  1. Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Dolunay hocayla irtibata geçtim.Dolunay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Dolunay hocadan allah razı olsun.

  2. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

  3. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

  4. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

  5. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir