Domuz yağı kardeşimi etkiledi

Ben size başımızdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum çünkü genellikle bu olay pek çok insanın başına gelen bir şey ve ben de yaşadıklarını anlatarak size örnek olmak istiyorum. Kız kardeşim evliliğinde sürekli kayınvalidesi ile alakalı sorunlar yaşıyordu çünkü kadın kız kardeşine bir istemiyordu ve oğlundan ayrılması için elimden geleni yapıyordu. Bir gün kardeşimin evini bayram temizliği için silip süpürürken etrafta domuz yağı bulduk. Gerçekten şok olmuştuk ve bu ilk aklımıza gelen de kardeşimin kayınvalidesi oldu.
Kardeşim şoka girdi
Eve domuz yağı sürebilecek başka hiç kimse yoktu çünkü kardeşimden nefret eden sadece o kadın vardı ve o kadın oğlundan ayırmak için kız kardeşime büyü yaptırmış da bu çok açıktır ve fakat biz ne yapacağımızı bilmiyorduk. İnternetten araştırdığım zaman çok korkunç sonuçlar gördüm çünkü bu büyüğü ne yazık ki insanları hastalandırır öldüren bir büyüdü ve bir an önce çözülmesi gerekiyordu.
Tehlikeli olduğu için vakit kaybetmedik
Hemen durumu anneme izah ettik ve o da teyzemden Medyum Dolunay beyin resmi telefon numarası olan 0555 171 85 40 nolu hattı aldı. Bu numarayı arayarak kendisini evde domuz yağı bulduğumuzu ve bunu nasıl yok edeceğimizi bilmediğimizi söyledik zaten hemen bizi randevu verip kendi yerine davet etti. Onun yardımı sayesinde kız kardeşimin kayınvalidesi yaptırdığı bu korkunç büyüden kurtulmayı başardık. Eğer siz de bu konuda sıkıntı yaşıyorsanız tabii ki vakit geçirmeden mutlaka işlem yaptırın ki hastalanmayın.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 925 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
28 Hayır

“Domuz yağı kardeşimi etkiledi” için 1 yorum var.

  1. Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Dolunay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir