Evini Yuvasını Terken Biri İçin Dua

Evini Yuvasını Terken Biri İçin Dua: Vedduha surei şerifesi, evini yuvasını terk edip giden hatta nerede olduğu belli olmayan kimselerin geri dönmeleri için bir tiryaktır.
Sureyi şerife; bahsedilen niyetlerle günde 313 defa okunmaya devam edildiği takdirde kısa zamanda kayıp ortaya çıkacaktır.
Ayrıca; Kaybolan bir insan değilde eşya ise; ya hırsız ortaya çıkar yada kayıp eşya bulunur. Vedduha sureyi şerifi bu eserimizde yazılı olduğundan burada tekrar yazmayı uygun görmedik.

 

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Evini Yuvasını Terken Biri İçin Dua

Hayatımız boyunca insanlarla ilişkiler kurar ve bağlar oluştururuz. Ancak bazen bu ilişkiler kopabilir ve biri, evini ve yuvasını terk edebilir. Bu durumda, duygusal bir yıkım yaşayabilir ve içsel olarak sarsılabiliriz. Ancak, umutsuzluğa kapılmadan önce dua ederek destek ve güç alabiliriz.

Dua, zor zamanlarımızda bizi rahatlatan ve yüreğimize huzur veren bir araçtır. Evini ve yuvasını terk eden biri için yapılan dua, hem bizim hem de onun için olumlu etkileri olan bir yaklaşımdır. Bu dua ile hem kendi iç huzurumuzu sağlayabilir hem de sevdiklerimize destek olabiliriz.

Dua ederken, sevgi, hoşgörü ve anlayışa odaklanmak önemlidir. Evini terk eden kişiye öfke ve kızgınlıkla yaklaşmak yerine, dua yoluyla ona sevgi ve affetme enerjisi göndermemiz önemlidir. Unutmayalım ki, her insan hatalar yapabilir ve zor durumlarla karşılaşabilir. Bu nedenle, dua ederken ona destek olmak ve güç vermek amacıyla kalbimizi açmalıyız.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1161 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
26 Hayır

“Evini Yuvasını Terken Biri İçin Dua” için 3 yorum var.

  1. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  2. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  3. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir