Eski Nişanlıya Büyü

Eski Nişanlıya Büyü, unutamadığının ve çok sevdiğiniz eski nişanlınızın size tekrardan aşık olması amacı ile yapılan aşk büyüsüdür ve çok etkilidir. Bu büyü sayesinde sevdiğiniz kişi size geri gelir ve sizi gerçekten çok sever. Ömürlüktür ve bozulmaz. Yaptıracağınız büyünün şekline göre de farklılıklar gösterir. Papaz büyüsü ile vefk farklı etki eder. Tutma süreleri ve etki etme şekilleri çok farklıdır. Eski nişanlıya büyü konusu hakkında merak ettiğiniz herşey için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Başlıklar

Eski Nişanlıya Büyü

Birçok insanın hayatında olduğu gibi, bazen ilişkiler sona erer ve eski sevgilimizle olan bağlarımız kesilir. Ancak bazen ayrılık sonrası hala hissettiklerimizden kurtulamayız ve eski nişanlıya karşı anlamsız bir çekim hissederiz. İşte tam bu noktada, bazı insanların “Eski Nişanlıya Büyü” yapma fikrini düşündüğünü duymuşsunuzdur. Bu inançsızlığı ve sevgiyi geri kazanma isteğini anlamak önemlidir, ancak bu tür büyülerin etik olup olmadığına dair bazı çelişkili düşünceler vardır.

Büyüler, insanların hayatlarındaki sorunları çözmek için kullanılan mistik pratiklerdir. Eski nişanlıya büyü de bu amaçla uygulanan bir tür büyüdür. Ancak, insanların özgür iradelerine saygı duymak ve başkalarına zarar vermek yerine sağlıklı bir şekilde ilerlemek önemlidir. Büyü, bir kişiyi başka bir kişiyi kontrol etmek için kullanmak yerine, kendi hislerini anlamak ve geçmiş ilişkiyi kabullenmek için bir araç olarak kullanılmalıdır.

Eski nişanlıya büyü yapma düşüncesi büyüleyici gelebilir, ancak uzun vadede olumsuz sonuçlara yol açabilir. İnsanların hislerini manipüle etmek, onları üzerinde kontrol sahibi olmak hiçbir zaman sağlıklı bir ilişki temelini oluşturmaz. Bunun yerine, geçmişi kabullenmek ve üzerinde çalışarak yeni bir başlangıç yapmak daha yapıcı olabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1283 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
25 Hayır

“Eski Nişanlıya Büyü” için 4 yorum var.

  1. Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Dolunay hocayla irtibata geçtim.Dolunay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Dolunay hocadan allah razı olsun.

  2. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Dolunay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Dolunay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

  3. Slm ben nazilliden yaziyorum size medyum dolunay hoca gercekten oyle yardimsever iyi niyetliki sanki yuzunun guzelligi sesine yansimis ben gormedim dolunay hocayi ama oyle tatli dilli bir insan ki gercekten arkadaslar yardimci olabilmek adina cok seker pamuk gibi konusuyor telefonda insan cezb oluyor gercekten Allah onun ne muradi varsa versin benim de dagilmakta olan yuvam kurtuldu ve esimle aramizi duzelltti cok tesekkur ve kesinlikle oneririm.

  4. Merhaba. Benim eşim aldatmaya başlamıştı. Kocamı çok seviyordum ayrılmak istemediğim için bağlama vefki yaptırmak istedim. Sonrasında araştırırken Dolunay hocanın ismini çok duydum. Sağ olsun beni yarı yolda koymadı diğerleri gibi. Kocam kısa süre de o kötü kadından kurtuldu ve artık benimle. Çok mutluyuz. Bana eskisinden de daha iyi davranıyor. Çok şükür yuvam bozulmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir