Eski Erkek Arkadaşa Büyü

Eski Erkek Arkadaşa Büyü unutamadığının ve çok sevdiğiniz eski erkek arkadaşınızın size tekrardan aşık olması amacı ile yapılan aşk büyüsüdür ve çok etkilidir. Bu büyü sayesinde sevdiğiniz kişi size geri gelir ve sizi gerçekten çok sever. Ömürlüktür ve bozulmaz. Yaptıracağınız büyünün şekline göre de farklılıklar gösterir. Papaz büyüsü ile vefk farklı etki eder. Tutma süreleri ve etki etme şekilleri çok farklıdır. Eski erkek arkadaşa büyü konusu hakkında merak ettiğiniz herşey için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Başlıklar

Eski Erkek Arkadaşa Büyü

Eski erkek arkadaşa büyü yapmak çoğu zaman insanların kırılmış kalplerini onarmak ya da intikam alma isteklerini tatmin etmek için tercih ettiği yöntemler arasında yer almaktadır. Ancak, bu tür uygulamalar hem etik açıdan hem de yasal açıdan kabul edilemezdir. Büyü, insanların özgür iradelerini manipüle etmek ve kontrol altına almak anlamına gelir ve bu küçük bir mesele gibi görünse de, sonuçları ve etkileri oldukça büyük olabilir.

Öncelikle, belirtmek gerekir ki büyü yapmak hem ahlaki hem de hukuki açıdan etik değildir. Bir ilişkinin sona ermesi ya da birini kaybetmek, insan ilişkilerinde sıkça yaşanan ve normal kabul edilen durumlardan biridir. Bu gibi durumlar karşısında büyü yapmak, aslında ilişkilerin doğal seyriyle çelişmektedir. Ayrıca, insanların özgür iradesini kontrol altına alarak onları istenmeyen bir ilişkide tutma ya da etkileme girişimi, karşı tarafın kişisel özgürlüğünü ihlal etmek anlamına gelir ve bu kabul edilemez bir davranıştır.

Büyü yapmanın yasal açıdan da ciddi sonuçları olabilir. Birçok ülkede, büyü yapmak ve bunu kullanmak suç olarak kabul edilir. Hukuki yaptırımlara maruz kalmamak ve suç işlemekten kaçınmak için büyü yapmanın önlenmesi önemlidir. Yasaların bize sunduğu adalet mekanizması ile sorunlarımızı çözmek ve ilişkilerimizi sağlıklı bir şekilde sonlandırmak çok daha doğru bir yaklaşım olacaktır.

  • Büyü yapmanın açacağı kapıları görmek önemlidir, çoğu zaman istenmeyen sonuçlar doğurabilir.
  • İnsanların özgür iradesine müdahale etmek ahlaki değildir ve kişisel özgürlüğü ihlal etmek anlamına gelir.
  • Büyü yapmak, hukuki sorunlara yol açabilir ve suç olarak kabul edilir.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1528 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
24 Hayır

“Eski Erkek Arkadaşa Büyü” için 7 yorum var.

  1. Erkek arkadaşım beni aldattı affettim konuşmaya başladık sadece beni sevdiğini söylerken diğer kızlada ilişkisini yürütüyormuş. Tekrar bana dönmesi için ne yapmalıyım

  2. Merhaba. Benim eşim aldatmaya başlamıştı. Kocamı çok seviyordum ayrılmak istemediğim için bağlama vefki yaptırmak istedim. Sonrasında araştırırken Dolunay hocanın ismini çok duydum. Sağ olsun beni yarı yolda koymadı diğerleri gibi. Kocam kısa süre de o kötü kadından kurtuldu ve artık benimle. Çok mutluyuz. Bana eskisinden de daha iyi davranıyor. Çok şükür yuvam bozulmadı.

  3. Arkadaşlar Dolunay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

  4. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

  5. Bir hevesle çıkmaya başladığım erkek arkadaşımı aslında pek sevmedigimi farkettim ama o beni delicesine seviyordu onu üzmek içimden hiç gelmiyordu yaptığım araştırmalar sonucu bu tarz durumlarda vefk ,celp vs. yapildigini öğrendim ama etrafta çok dolandırıcı vardı iyi bir araştırma sonucu Dolunay hocanın güvenilir olabileceğini düşündüm ve onunla irtibata geçtim.Celp işlemi yapmaya karar verdik kargo geldikten 35 gün sonra işlem tuttu benim için canını verecek adam durduk yere ayrılmak istediğini söyledi ve kurtulmuş oldum. Allah razı olsun hocam.

  6. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir