Aile içi huzur için dua

Aileniz arasında devamlı şiddetli geçimsizik ve kavgalarmı oluyor bu kavgaların sonucu eşiniz evi terk etti ve birdaha artık eve gelimiyorsa bugün sizler ile paylaşıcağımız dua ile evinizde huzr ve mutluluk bulabilir eşinizin stresini atmasını sizin sözünüzü dinlemesi sağlayabilirsiniz.Halk arasında kocam sözümü dinlesin olarak bilinen bu uygulama oldukça güçlü ve etkileri bilimektedir.

Ailesinde aşırı geçimsizlik ve problem yaşanan kimseler için aşağıda gelen Ayeti Kerimeleri şeker yada tatlı bir bir şey üzerine (muhabbete uygun bir saatte ) yüz bir (101) yada üç yüz on üç (313) defa okunur ve geçimsiz olan kimselere yedirilirse aralarındaki tartışmalar ve soğukluklar kalkar, yerini sevgi, muhabbet ve ülfete bırakır.
Okunacak Ayetler şunlardır;

Aile içi huzur için dua

Kul in küntüm tühibbünellahe fettebiuni yuhbibkümüllahü ve yağfir leküm zünubeküm, vallahü ğafurur rahiym*
Vatesumu bi hablillahi cemiav ve la teferraku, vezküru ni’metellahi aleyküm iz küntüm a’daen fe ellefe beyne kulubiküm fe asbahtüm bi ni’metihi ihvana, ve küntüm ala şefahufratin minen nari fe enkazeküm minha, kezalike yübeyyinüllahü le küm ayatihi lealleküm tehtedun*
Velteküm minküm ümmetün yed’une ilel hayri ve ye’mürune bil ma’rufi ve yenhevne anlI münker, ve ülaike hümül müflihun*


Züyyine un nasl hubbüş şehevati minen nisai yel benine yel kanatiyril mükantarati minez zehebi yel fiddati yel haylil müsevvemeti yel en’ami yel hars, zalike metaul hayatid dünya, vallahü indehu husnül meab

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Aile içi huzur için dua

Aile, yaşamımızdaki en değerli bağlardan biridir. Ancak zaman zaman aile içinde huzursuzluklar ve sorunlar ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda ise dua etmek, Allah’a olan inancımızı güçlendirmek ve huzur bulmak için önemli bir adımdır. Aile içi huzur için dua etmek, sevdiklerimizin sağlığı, mutluluğu ve güvenliği için Allah’ın yardımını dilemek anlamına gelir.

Dua etmek bir ibadettir ve Müslümanlar için önemli bir ritüeldir. Aile içinde huzur ve mutluluk için dua etmek, aile bireylerinin birbirine karşı daha anlayışlı ve sevgi dolu olmasını sağlar. Dua ederken yapacağımız temel şey, Allah’a yönelmek ve ondan yardım istemektir. Aile içinde birlik ve dayanışma sağlamak, yaşanan problemleri çözmek ve mutluluğu artırmak için dua etmek çok etkilidir.

Bu süreçte, dua etmek için özel bir zaman ve mekan belirlemek önemlidir. Her gün düzenli olarak dua etmek, aile içi huzur için dua ederken de faydalı olacaktır. Aynı zamanda aile bireylerinin de dua etmesini teşvik etmek, birlikte Allah’a yönelmek ve aile içi huzuru pekiştirmek için önemlidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 3640 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
28 Hayır

“Aile içi huzur için dua” için 14 yorum var.

 1. Merhaba kayin validemle geçimsizlik yaşıyoruz nolur bana yardım ederrmisiniz huzurumuz hiç yok bizi eve istemiyo kovuyo kavga ediyo

 2. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

 3. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

 4. Arkadaşlar Dolunay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

 5. Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Dolunay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

 6. Selamlar dolunay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin  sorunu için tekrar dolunay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Dolunay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

 7. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

 8. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım

 9. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

 10. Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Dolunay hocayla irtibata geçtim.Dolunay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Dolunay hocadan allah razı olsun.

 11. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

 12. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

 13. Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Dolunay hocayla irtibata geçtim.Dolunay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Dolunay hocadan allah razı olsun.

 14. Ailemde sürekli kavga ve tartışma ortamı oluyor acaba bu dua ile bu konuyu çözebilirmiyiz bu dua nasıl okuycaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir