Sevdiğin Kişi İçin Dua

Dereden alınan büyükçe beyaz bir taş üzerine 41 defa sevdiğin kişinin adını yaz. Sonra bu taşın üzerine 101 defa Cin suresinin ilk beş ayeti olan;

Sevdiğin Kişi İçin Dua

 

Kul uhiye ileyye ennehusteme’a neferun minelcinni fekalu inna semi’na kur’anen ‘aceben *
Yehdi llerruşdi feamenna bihi ve len nuşrike birabbina ehad*
Ve ennehu teaIa ceddü Rabbina mettehaze sahibeten ve la veled*
Ve ennehu kane yekulü sefiyhuna ‘alellahi şetetat*
Ve enna zanenna en len tekulel insü velcinnü ‘alellahi kezib*
Oku!

Sonrada 1000 defa Yüce Mevla’nın Rakib ismi şerifini zikrederek taşın üzerine nefes et. Her yüz defada bir kere;


Allhümme sehhırli kalbe fülan ala hubbi fülan diye tekrar et. Okuma işlemi tamamlandıktan sonra taşı yanan bir ateşe at. Sana nasıl ısındığını ve seni nasıl özlediğini görecek hayret edeceksin. Harama kullananlarda aksi tesir olursa kendi hatalarını anlamış olup bundan sonra daha dikkatli olmaya gayret ederler.

Error: Contact form not found.

İlgili Başlıklar

Sevdiğin Kişi İçin Dua

Sevdiğiniz kişi için dua etmek, onun huzuru ve mutluluğu için yapılan en güzel eylemlerden biridir. Sevdiğimiz insanların hayatında güzelliklerin olması, istediği şeyleri elde etmesi ve her daim mutlu olması dileğiyle yapılan dualar, hem onları etkileyip pozitif enerji göndermektedir hem de kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlamaktadır.

Sevdiğiniz kişi için dua ederken, içten ve samimi bir şekilde niyet etmek önemlidir. Allah’a, sevdiğiniz kişinin hayatında nelerin olması gerektiğini ve hangi isteklerinin gerçekleşmesini dilediğinizi açıkça ifade etmek gerekir. Aynı zamanda sevdiğiniz kişiye Allah’ın lütuflarının ulaşması için dua etmek de önemlidir.

Birçok kişi sevdiği insanlar için dua etmek için özel zamanlar ve mekanlar seçer. Mesela, kutsal bir mekânda, cami ya da mescitlerde dua etmek tercih edilebilir. Ayrıca Cuma namazları gibi özel günlerde sevdiğiniz kişiye dua etmek, duaların kabul olma olasılığını artırabilir. Bununla beraber, herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerde de sevdiğiniz kişi için dua edebilirsiniz. Önemli olan, niyetinizi samimi bir şekilde açık etmek ve dualarınızı düşünerek yapmaktır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1740 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
26 Hayır

“Sevdiğin Kişi İçin Dua” için 3 yorum var.

  1. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

  2. Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum dolunay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Dolunay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

  3. Merhaba. Benim eşim aldatmaya başlamıştı. Kocamı çok seviyordum ayrılmak istemediğim için bağlama vefki yaptırmak istedim. Sonrasında araştırırken Dolunay hocanın ismini çok duydum. Sağ olsun beni yarı yolda koymadı diğerleri gibi. Kocam kısa süre de o kötü kadından kurtuldu ve artık benimle. Çok mutluyuz. Bana eskisinden de daha iyi davranıyor. Çok şükür yuvam bozulmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir