İğne Büyüsü

Bir cisme iğne batırarak herhangi bi kişinin etki altına alındığı büyüler hakkında birçok kişi bilgi sahibidir. İğne büyüsü ismi ile anılan bu işlemler de bir cisme istenilen kişilerin isimleri de anılarak o kişileri etki altına alacak olan enerjiler yüklenir ve iğne batırıldıkça ilgili kişilerin de sıkıntı çekmeleri sağlanır. Çok eski bir geçmişi olan bu işlemler büyü dünyasının da en eski ve en çok uygulanan tekniklerinden biridir.
Nasıl Yapılır?
Daha önce iğne büyüsü hakkında bilgileri olmayan kişiler bu işlemleri kullanmadan önce mutlaka iğne büyüsü nasıl yapılır ve benzeri şekilde araştırmalar yapmalıdırlar. Bu tarz işlemler hakkında yeteri kadar bilgi ve birikim olan Medyum Dolunay özellikle kısa zaman içinde aldığı sonuçlar ile güvenilir bir isimdir. Cisimlere batırılan iğneler ile insanlara istenilen şekilde etki edebilen bu kişi bugüne kada birçok kez iğne büyüsü uygulaması için insanlara yardımcı olmuştur.
Riskli mi?
Her türlü büyü işlemin de olduğu gibi iğne büyüsü işlemlerinde de risk olabilir. Bu riski en aza indirmek için mutlaka Medyum Dolunay ile iletşime geçmek ve kendisine gerekli soruları sormak gerekmektedir. Özellikle iğne büyüsü riskli mi veya sonuçları nasıl ortaya çıkar gibi soruların yanıtları için dilediğiniz zaman 0555 171 85 40 nolu telefondan kendisi ile iletişime geçerek sorular sorabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1135 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
21 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir