Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşk büyüsü hakkında bilinmeyen ne varsa sizlere bilgiler vereceğiz ; Büyüler her amaç için yapılır. Bunun en sık ve en yaygın olanı aşk büyüsüdür. Hemen hemen herkesin bir gönül yarası vardır. Kimisi içine atar üstünü kapatır, kimisi bunu başaramaz ve peşinden koşar. Peşinden koşan kişilerin bir çoğunun bulduğu yol aşk büyüsüdür. Diğer ihtimallere göre daha kesindir.

Aşk büyüsünü yapıldığı büyü türüne göre uygulama şekilleri vardır. Bunda aşık olması istenilen kişiye bir şeyler yedirebilirsiniz, kişinin dna sını almak durumunda kalabilirsiniz, muska ve benzeri şeyler yazdırıp taşıyabilirsiniz ve bunun gibi bir çok değişik yöntem mevcuttur.

Aşk büyüsünü kendiniz yapabilirsiniz yada uzman bir medyuma yaptırabilirsiniz. Büyüler konusunda kulaktan dolma bilgi ile aşk büyüsü yapamazsınız. Bunun çok ciddi sonuçları olabilir. Kendinize aşık etmek isterken o kişiyi kendinizden soğutup hatta hasta bile edebilirsiniz. Büyü işi ciddi bir iştir ve bilginin yanında tecrübe gerektirir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 7384 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

30 Evet
29 Hayır

“Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır” için 45 yorum var.

 1. Aşkın kendisi bir büyü değil mi zaten? Ben bir kadını çok sevdim. Yemeden içmeden kesildim. Başka bir şey düşünemez, günlük hayatıma devam edemez oldum. Ancak kendisi beni umursamıyordu. Medyum Dolunay bana aşk büyüsü nasıl yapılır ile ilgili detaylı açıklamalar yaptı ve yardımcı oldu. Şimdi hayatımın aşkı kollarımda ve ben dünyanın en mutlu adamıyım. Teşekkür ederim.

 2. Siz aşk büyüsü nasıl yapılır bilir misiniz? Eğer böyle bir şey yapmak istiyorsanız profesyonel yardım almanızı tavsiye ederim. Ben Medyum Dolunay ile çalıştım. Son derece güvenilir biri. İşinin de ehli. Hemen sonuç aldım ve hayran olduğum adam ile şu anda birlikteyim. Bana sırılsıklam aşık oldu. Yaşadığım mutluluğu tarif edemem. Teşekkürler.

 3. Bazen öyle çok seversiniz ki önünüzde ki engelleri hemen kaldırmak için ne gerekiyorsa yaparsınız. İşte bende tam olarak böyle bir aşka düştüm. Aşk büyüsü nasıl yapılır konusunu hep merak ediyordum. Acaba işe yarar mı diyordum. İnanamıyorum daha ilk iki haftada sonuç verdi. Medyum Dolunay sen harikasın. Sonsuz teşekkürler.

 4. Aşk büyüsü ile sevdiğim kadın hayat arkadaşım oldu. Medyum Dolunay bu konuda büyük çaba gösterdi. Kendisi alanında uzman aşk büyüsü nasıl yapılır gibi birçok konuda nokta atışı sonuçlar alacağınız işlemler yapan bir kişi. Benim de dileğimi engin bilgisi ile yerine getirdi. Kendisine sonsuz teşekkürler.

 5. Medyum Dolunay ile beni teyzem tanıştırdı. Evliliğimde heyecan kalmamıştı. Eşimle sürekli kavga ediyorduk. Büyük aşk bitmiş gemi su almaya başlamıştı. Aşk büyüsü nasıl yapılır derken teyzemin tavsiyesiyle Medyum Dolunay ile görüştüm. İşinde bu kadar mükemmel olan biri insanın zor karşısına çıkar. Yaptığı büyü hemen etki etti. Eşimle yeni evlenmiş gibiyiz. Siz de gecikmeden kendisiyle irtibata geçin ve evliliğinizi canlandırın.

 6. Aşk büyüsü nasıl yapılır konusunda mutlaka birçoğunuz benim gibi araştırmışsınızdır. Özellikle karşılıksız aşkın rüzgarına kapılmışsanız. Bende aşık oldum. Sevdim ama sevilmedim. Sonra Medyum Dolunay ile arkadaşımın referans olması üzerine iletişime geçtim. Benimle çok ilgilendi ve ona sırrımı açtım. Çözümü buldu ve üç hafta içerisinde sonuç aldım. Hepinize tavsiye ederim.

 7. Aşk hülyasına dalmak ve aşk büyüsü nasıl yapılır deneyimlemek istiyorsanız Medyum Dolunay ile hemen iletişime geçin. Kendisi son derece ilgili, ne istediğinize önem veren, hızlı, etkili büyüleri ile tüm dertlere çare bulmanıza destek oluyor. Bende kendisinden yardım alıp sonuç alanlardanım ve herkese tavsiye ederim.

 8. Bazen on yılda yaşayamadığınızı bir günde yaşarsınız. Daha önce farklı alanlarda bunu deneyimlemiştim. Fakat sevdiğim adamı aşık etme gibi bir konuda ilk kez yaşadım. Aşk büyüsü nasıl yapılır ile ilgili makaleleri okurken Medyum Dolunay ile ilgili bilgilere ulaştım. Kendisi ile iletişime geçtim. Kısa sürede sonuç aldım. Bir ay içerisinde evlendik. Çok mutluyum herkese Medyum Dolunay ile çalışmayı tavsiye ederim.

 9. Aşk büyüsü nasıl yapılır diye araştırırken Medyum Dolunay ile karşılaştım. Kendisi ile ilgili çok başarılı olduğuna dair yüzlerce referans vardı. Hemen iletişime geçtim ve sevdiğim adamı mıknatıs gibi kendime çekmek için yardım aldım. Öyle de oldu. Artık birlikteyiz. Tavsiye ederim.

 10. Papaz büyüsü gibi son derece zor büyüleri bile yapan, bozan medyum Dolunay her zaman size de yardımcı olur. Ben her zaman onunla olumlu deneyimler yaşadım. Siz de destek alabilirsiniz. 0 555 171 85 40 numarasında siz de ulaşın. Benim gibi aşk büyüsü nasıl yapılır konusunda yardım da alabilirsiniz.

 11. Sevdiğim erkek için aşk büyüsü nasıl yapılır desteğini aldım. Bunu da ülkemizin gerçek medyumu Medyum Dolunay Hoca ile elde ettim. Beni çok memnun etti. Arkadaşlarım da ayırma soğutma vefki yardımı almıştı, onlar da çok memnun kaldılar.

 12. Eğer bir aşk acısı yaşıyorsanız, kesinlikle doğru isim medyum Dolunay Hoca dan yardım almalısınız. 0 555 171 85 40 telefon numarası ve her zaman randevu alabilirsiniz. Uzaktan da destek veriyor. Ben aşk bağlama vefki desteği aldım. Bir de aşk büyüsü nasıl yapılır, bu konuda bana yardımcı oldu.

 13. Kişiye özel havas işlemi konusunda arkadaşım medyum Dolunay Hoca dan son derece etkili yardım almıştı. Ben de sevdiğim için aşk büyüsü nasıl yapılır konusunda kendisinden destek aldım. Kısa sürede etkisini gördüm ve gerçekten herkese tavsiye ederim.

 14. Aşık olduğum kadın, nefes kesici bir güzellikte olduğundan, ben de onu tamamen elde etmek için aşk büyüsü nasıl yapılır konusunda medyum Dolunay dan yardım aldım. Harika sonuçları almak için herkesi tavsiye ederim. Papaz büyüsü ve birçok büyü için kendisinden yardım alabilirsiniz.

 15. Aşk büyüsü nasıl yapılır, bu konuda bilgi almak ve sevdiğinizi kendinize bağlamak isterseniz medyum Dolunay Hoca ile bağlantıya geçebilirsiniz. Aşk bağlama vefki için de kendisinden destek almanız, benim gibi mutlu olmanız mümkün.

 16. Siz de mutluluk yakalamak istiyorsanız, kesinlikle medyum Dolunay Hoca ile iletişime geçmelisiniz. o 555 171 85 40 kendisinin telefon numarası. Uzaktayım demeyin çünkü kendisiyle benim gibi yüzyüze de görüşebilirsiniz. Ben aşk bağlama vekfi konusunda destek aldım. Bir de aşk büyüsü nasıl yapılır bu konuda kendisinden destek aldım.

 17. Kızım için zengin bir çocukla çıkmaya başladığında hemen medyum Dolunay Hoca ile iletişime geçtim. Aşk bağlama vefki ile bu harika çocuk kızımla nişanlandı. Aşk büyüsü nasıl yapılır bana anlattı ve yaptı. Bir insanın mutluluğuna vesile olmak ne kadar güzel bir duygu ve medyum Dolunay böyle bir insan.

 18. Selamun aleyküm hocam ben birine aşık oldum fakat o beni sevmiyor onun beni begenmesini istiyorum bunun icin ne yapmalıyım sürekli aklımda tek soyledigi komsunsun diyor o yuzden sevmiyorum diyor guvenmiyor bana guvensi icin bana aşık olması için ne yapmalıyım hocam

 19. Ben lisede iken bir kızdan çok hoşlandım.onu unutamıyorum.kavuşmamız için ne yapmalıyım

 20. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

 21. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

 22. Merhabalar dolunay hoca evliliğimi kurtardı benim şimdi ben 6.5 senelik evliydim esimle ayrı yerlerde yaşadık o istanbulda ben sivastaydım esimin bana tekrardan asik olmasini istiyordum ve bana baglanmasini istiyordum bu konuda bana yardimci olurmasını istedim sağolsun yuvamı kurtarmak için elinden geleni yaptı ve başarılı da oldu yaptırdığım bebek uygulamalası ile öyle tesirli bir sonuç aldımki bu anlatılmaz yaşanır gerçekten öneriyorum.

 23. Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Dolunay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Dolunay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

 24. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

 25. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

 26. Çankırı merkezden ben ural. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 15-01-2019 09:37:20

 27. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

 28. Sakarya merkezden ben bayram. merhaba arkadaşlar sayfa valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 10-01-2019 17:18:09

 29. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

 30. Merhabalar hocam bir kızı çok sevdim 6 ay boyunca peşinden koştum sonra çıkmaya başladık 4 ay kadar çıktık sonra ayrıldı o benden ama ben onu hala çok seviyorum o da beni bir zamanlar çok sevdi sonradan engeller çıktı diye ayrılmak zorunda kaldı 1 aydır görüşmüyoruz onu geri getirecek bir yol bulabilir misiniz

 31. Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Dolunay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Dolunay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

 32. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

 33. Sevgili kardeşlerim dolunay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum dolunay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle dolunay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama dolunay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

 34. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

 35. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

 36. Bemde birini seviyorum ve ben acildim onu sevdıgımı soyledım biraz ılgı duydu askere gıdığ gelınce konuşmaz olduk ama onu cok ıstıyorum acı cekıyorum yardımcı olabılır mısınız ne yapmalıyım lütfennn

 37. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

 38. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

 39. Ben son haftadir sevdigim insanla cok kavga ediyordum, ailem bu insani 4 senedir taniyor ama kabullenmiyorlardu ve sevmiyorlardı. Ananem elinden geleni yapti bizi ayirmak icin ama basaramadi. Su siralar cok kavga ettigimiz icin supheleniyordum. Cozumu varmidir bunun derken dolunay hocayı buldum nette erkek arkadasima cok deger veriyorum ve asla ayrilmak istemiyordum benimle çok uğraştılar ama yapamadılar sonunda evlendik ve buna vesile olan dolunay hocama sonsuz teşekkürler…

 40. Birini deli gibi seviyorum ama sevdiğim kişi beni seviyor mu bilmiyorum onun birini sevdiğini duydum ve ben gidip ona açıldığımda beni terslemedi ama başka bir kız onu sevdiğini söyleyince ona küfredip onu tersledi ne yapacağımı bilmiyorum bana yardım edebilir misiniz hocam?

 41. Birine aşık oldum onunda ilgisi var ama umursamıyo gibi davranıyo ne yapmam gerekiyo benden başka bir şey düşünmemesi için.

 42. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

 43. Hocam birine asik oldum ama once o yanasti sana sarilmak istiyorum dedi sonra beni cagirdi bi bardak limonata ikram etti ve sarildi benim aklimda bisey yoktu ama simdi deli gibi asik oldum ama beni aramiyor sormuyor ne yapmaya calisiyor anlayamadim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir