Sevdiğin Erkeğin Sana Karşılık Göstermesi için Dua

Alttaki tertibi yazıp taşıyan kimse ailesinin gözüne sevimli göründüğü gibi kötülüklerden, cin ve peri şerrinden de muhafaza olur.
• Müracaatları ve talepleri kolaylaşır,
• Düşmandan zarar görmez,
• Bereketi artar,
• Eve, hanenin kapısı üzerine koyulursa hırsızdan emin olunur,
• Altına 101 defa Y Hatz yazılarak taşınırsa her çeşit büyü ve olumsuzluklardan korunmuş olur.
Tertip budur;

Sevdiğin Erkeğin Sana Karşılık Göstermesi için Dua

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Sevdiğin Erkeğin Sana Karşılık Göstermesi için Dua

Sevdiğiniz bir erkeğin size karşılık vermesi ve aşkınızı tıpkı sizin gibi hissetmesi için dua etmek önemli bir adımdır. Dualar, kalbinizi ve dileklerinizi Allah’a iletmek için güçlü bir araçtır. Bu yazıda, sevdiğiniz erkeğin size karşılık göstermesi için etkili dua örneklerini bulabilirsiniz.

Birinci dua örneği: “Ya Rab, sevdiğim erkek bana karşılık vermesi için kalbini açmasına ve aşkımızı hissetmesine yardımcı ol. Onun kalbini benimle birleştir ve bana olan sevgisini açığa çıkarması için dualarımı kabul et. Benimle birlikte mutlu bir hayat sürmesini nasip et. Amin.”

  • İkinci dua örneği: “Ey Rabbim, sevdiğim erkeğin kalbini bana doğru yönlendir. Ona benim gibi hissetmesi için ilham ver. Benim sevgimi ve sadakatimi anlasın ve buna karşılık versin. Dualarımı kabul edip benimle birlikte olmasını nasip et. Amin.”
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1517 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
21 Hayır

“Sevdiğin Erkeğin Sana Karşılık Göstermesi için Dua” için 4 yorum var.

  1. Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum dolunay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için dolunay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende dolunay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

  2. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

  3. Merhabalar. Benim sıkıntım maddi açıdan oldu. Hayatım boyunca sigortalı iş sahibi bile olamadım. Hastalandığımda kaza yaptığımda bile dostlarımdan yardım istedim. Bu durum artık canıma tak etti. Dolunay hoca sayesinde çok şükür her şey düzeldi sigortalı çok güzel bir işe başladım. Allah Dolunay hocadan razı olsun hem ben hem çoluğum çocugum mutlu oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir