Eşinden Sevgi Görmek için Okunan Dua

Arkadaşından, sevgilisinden, nişanlısında ya da eşinden beklediği sevgi ve muhabbeti bulamayan evinde, yuvasında aşırı huzursuz kalan bir kimse bu esmayı muhabbete ait eşref bir saatte …mürekkebi ile yazar ve üzerinide … defa Yâ Vedûd adı şerifini zikrettikten bir sonra cavi, masteki ve anber buhurları ile tütsüledikten bir sonra üstünde taşımaya devamı ederse arasında son derece şiddetli sevgi, aşk, muhabbet ortaya çıkar .

Ufak bahanelerle her şeye bağırıp Çağıran bir eşi sakinleştirmek için;
Ufak bahanelerle her şeye bağırıp çağıran bir eşi sakinleştirmek için; aşağıda gelen dua yazılıp içirilir.
Dua budur;

Eşinden Sevgi Görmek için Okunan Dua

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Eşinden Sevgi Görmek için Okunan Dua

Eşinden sevgi görmek için okunan dua, evlilik hayatında daha fazla sevgi ve anlayış sağlamak amacıyla yapılan bir duadır. Bu dua, eşler arasında oluşan sorunları çözmek, iletişimi güçlendirmek ve birbirlerine olan sevgi ve bağlılığı artırmak için kullanılır. Eşinden sevgi görmek isteyen kişiler, bu duayı düzenli olarak okuyarak evliliklerinde daha mutlu bir birliktelik sağlayabilirler.

Eşinden sevgi görmek için okunan duanın etkili olabilmesi için samimiyetle yapılması önemlidir. Bu dua, Allah’a yönelik bir yakarış ve niyazdır. İçtenlikle yapılan bu dua, eşin kalbine dokunarak sevgi ve anlayışın artmasına yardımcı olabilir.

İşte eşinden sevgi görmek için okunan dua:

1. Ayetel Kürsi: Ayetel Kürsi, evlilikteki sorunların çözülmesine ve eşler arasındaki sevgi bağının güçlenmesine yardımcı olur. Bu nedenle dua etmeye başlamadan önce Ayetel Kürsi’yi okumak önemlidir.
2. Esma-ül Hüsna: Allah’ın güzel isimlerinden bazılarını anmak ve bu isimler üzerinden dua etmek, eşinden sevgi görmek isteyen kişilere yardımcı olabilir. Ar-Rahim, es-Samed ve el-Muhsin gibi isimleri zikrederek dua yapmak faydalı olabilir.
3. Rabbi İnne Limet Teşevbihe: Bu dua, evlilikte sevgi ve anlayışın artması için yapılabilir. “Rabbi inne lima anzalte ilayya mine hayrin fekiyr” anlamına gelir ve “Ey Rabbim! Bana indirdiğin hayırdan olarak bana bir bereket ver” demektir. Bu duayı yaparken eşin ismini Allah’a niyaz ederek okumak etkili olabilir.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1527 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
25 Hayır

“Eşinden Sevgi Görmek için Okunan Dua” için 1 yorum var.

  1. Çankırı merkezden ben kubilay. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 27-12-2018 11:04:19

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir