Sevgilini Kendine Bağlama Büyüsü

Eşek sütü şişenin içindeyken üç gece ayazda saklanır. Biraz katılaşır ya da ekşir. Sonra doksan dokuz «innehu» söylenip, üç «Ya Sin» okunur. Kızın, ya da erkeğin geçeceği yola birer küçük kaşık dökülür. Bu iş cuma geceleri yatsıdan sonra üç kez yapılır. Süt bitmemişse büyü yapılanın evinin çevresine doğru serpilir. Büyünün kim için, ne için yapıldığı söylenerek dua edilir, istenenin olması için tanrıya yakarılır. Kırk gün içinde büyünün etkisini göstereceği söylenir.
Bu tür
büyiinün daha çok Gümüşhane Bayburt yörelerinde yapıldığı biliniyor.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Sevgilini Kendine Bağlama Büyüsü

Sevgilini Kendine Bağlama Büyüsü, bir ilişkiyi güçlendirmek veya bir kişiyi kendinize bağlamak amacıyla yapılan geleneksel bir uygulamadır. Bu büyü, insanlar arasındaki bağları güçlendirmeyi, sevgi ve sadakati artırmayı hedefler. Ancak, önemli bir not olarak belirtmek gerekir ki, büyüler etik ve olumlu olmalıdır. Başkalarına zarar vermek veya iradesini ele geçirmek amacıyla yapılan büyüler kesinlikle doğru değildir ve yanlıştır.

Sevgilini Kendine Bağlama Büyüsü, insanların sevdiklerini kendilerine daha bağlı hissetmelerine yardımcı olabilir. Ancak, bu tür büyülerin etkileri kişiden kişiye değişebilir ve bazen beklenmedik sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden, büyü yapmadan önce iyice düşünmek, etik ve doğru bir şekilde uygulamak önemlidir.

Sevgilini Kendine Bağlama Büyüsü için birçok farklı yöntem ve ritüel bulunmaktadır. Bu ritüeller genellikle belli bir zaman dilimi içinde, belirli nesneler veya semboller kullanılarak gerçekleştirilir. Örneğin, mumlar, tılsımlar, özel dualar veya doğal malzemeler bu büyülerde sıkça kullanılan araçlardır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1805 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
25 Hayır

“Sevgilini Kendine Bağlama Büyüsü” için 7 yorum var.

  1. Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Dolunay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı dolunay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik  şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun dolunay hocamdan 🙂

  2. Dolunay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Dolunay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Dolunay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

  3. Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Dolunay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Dolunay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

  4. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben dolunay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin dolunay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

  5. Merhaba, lutfen sorumu cevaplandira bilirmisiniz? ve ya bunu yapan kimseler bana yardimci ola bilirmi?

  6. merhaba ,pardon ben tam analayamadim … Yani eshek sutunu 3 gun ardi ardina ayazda saklayib- sonra 3 hafta boyunca cuma geceleri mi sevdiyimizin sokagina sepicez?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir