Kilit Büyüsü

Bugün sizlere kilit büyüsü nasıl yapılır bu konuda bazı önemli bilgiler sunacağız ; Milattan önceki yıllarda şuan ki Irak sınırları içerisinde yaşayan Kaldaniler ile başlayan büyü tarihi günümüze kadar gelmiştir. Büyü, insanları etkisi altına alan ve ruhu etkileyen bir tılsımlama işlemidir.

Yapılma amacına göre çeşit çeşit büyüler vardır. Kimi büyüler iyi amaçlarla kimi büyülerse kötü amaçlarla yapılmaktadır. Hased edilen kişiye kötülük vermek amaçlı yapılan büyüler olduğu gibi iki kişinin arasını bulmak için de yapılan büyüler vardır. Büyüler gerçekten bu işin ehli olan insanlar tarafından yapıldıklarında tutmaktadır. Fakat büyü yaptığını iddia eden pek çok dolandırıcı da bulunmaktadır.En çok yaptırılan büyü çeşitlerinden biri “kilit büyüsü” denilen ve hem iyi hem kötü amaçlarla yaptırılabilen büyüdür. Büyü yapılırken asma kilit veya ona benzer kilitler kullanıldığı için bu büyü kilit büyüsü ismini almıştır.

Bu büyü birçok sebeple yaptırılabilir. Birini kendinize aşık etmek, evden ve sizden uzaklaşan eşinizi eve bağlamak, sevdiğiniz insanı kendinize bağlamak, işleriniz bir türlü rast gitmiyorsa işlerinizdeki kısmeti açmak, şansınız gerçekten kötüyse ve başınız beladan kurtulmuyorsa şansınızı arttırmak, eğer evde kalmışsanız ya da bir türlü evlenemiyorsanız kısmetinizi açmak gibi sebeplerden kilit büyüsü yaptırılabilir. Bunlar kilit büyüsünün iyi amaçlarla kullanıldığı durumlardır. Kıskandığınız bir çifti ayırmak ya da mutlu bir evliliği olan çiftin arasını bozmak, birinin işlerinin kötü gitmesini sağlamak, manevi olarak birini huzursuz etmek, şansı yaver giden birinin şansını kapamak, evlenmek üzere olan birinin ilişkisini bozmak veya evliliğe hazır birinin kısmetini kapamak gibi sebeplerle de kilit büyüsü yapılabilmektedir. Bunlar da kilit büyüsünün kötülük amaçlı yapılanlarıdır.

Kilit büyüsünün en çok sevdiğiniz insanı bağlamak için yapıldığından bahsettik. Bunun için asma bir kilide ihtiyaç vardır. Bu kilide gerekli olan tılsımlı sözler okunur ve kilit kapatılır. Büyünün daha etkili olabilmesi için balmumu ile kilidin etrafı tutturulmalıdır. Böylelikle büyü çok daha kısa sürede etki edecek ve etkisi de çok daha fazla olacaktır.

Kilit büyüsü birinin kısmetini kapatmak için kullanıldığında kilit kapatılırken tam tersine kısmet açmak için yapılan kilit büyülerinde kilitlenmiş olan kilide tılsımlı sözler okunarak kilit açılır. Kilidin açıldığı gibi büyü yapılan kişinin kısmeti de açılır.

Kilit büyüsünü bu alanda gerçekten uzman kişilerin yapması halinde etkisi olmaktadır. Kilit büyüsü eski Süryani büyülerinden biridir ve bu sebepten Süryanice sözler de büyü yapılırken kullanılmaktadır. Bu nedenle bu büyünün işinin ehli bir medyum tarafından yapılması zorunludur. Çok etkili, güçlü ve kalıcı bir büyüdür.

İlgili Başlıklar

Kilit Büyüsü

Kilit büyüsü, insanların bir şeyi kontrol etmek veya istediklerini elde etmek için başvurdukları bir tür sihirli uygulamadır. Bu tür bir büyü, genellikle sevdiğiniz bir kişinin size geri dönmesini veya istediğiniz bir durumu değiştirmeyi amaçlar. Kilit büyüsü, özellikle aşk bağlamında sıkça kullanılan bir süreçtir.

Li and table tags can be used as follows:

 • Kilit büyüsü, insanların arzu ettikleri sonuçları elde etmek için kullanacakları bir araçtır.
 • Bu tür büyüler, kilitli bir kapıyı açmak gibi zor anlarda kullanılabilecek şansı artırma amacını taşır.
 • Tablo olarak kilit büyüsü, insanların sorunlarını çözmek ve arzu ettikleri şeyleri kontrol etmek için bir yol olarak kullanılan bir yöntemdir.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü, Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 5626 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

30 Evet
29 Hayır

“Kilit Büyüsü” için 23 yorum var.

 1. Kızım üniversiteyi yeni bitirdi, iş bulamadı. Nişanlısı kendisini terk etti. Bunalıma girdi. Elini neye koysa kuruyordu. Artık üzüntüden çöp gibi kalmıştı. Evladım gözümün önünde eriyip gidiyordu. Ablam kilit büyüsü lazım dedi. Araştırdım ve bir tanıdık aracılığı ile Medyum Dolunay ile görüştüm. Allah razı olsun. Kızım 2 hafta içinde nişanlısı ile barıştı. Bir firmada finans departmanında işe yerleşti. Bize de evlilik hazırlıklarını hızlandırmak düştü. Her şey için sonsuz teşekkürler.

 2. Bazen hayatın her noktasında tıkanırız ve her şey üst üste gelir ya tam da böyle oldu. Hiç mi bir şey iyi gitmez. Gitmedi. Eşimle ayrılma noktasına geldim. İflasın eşiğindeyim. Nerede akşam orada sabah aylardır benim için. Bu baş aşağı gidiş bir türlü durmak bilmiyordu. Bir arkadaşım sayesinde kilit büyüsü hakkında bilgi edindim. Yaptırmaya karar verdim ve Medyum Dolunay gibi ünlü ve profesyonel birinden hizmet aldım. Çok memnun kaldım. 15 gün sürmedi her şey yoluna girmeye başladı. Size de tavsiye ederim.

 3. Eşim beni bir yıldır aldatıyor. Ne yaptıysam çözüm bulamadım. Birçok kapı çaldım ama hiçbir sonuç alamadım. İşinin ehli bir uzmandan yardım alıp etkili ve tesirli bir kilit büyüsü yaptırmak istedim. Dolandırıldım. Sonunda bir arkadaşımın tavsiyesi ile çok şükür ki Medyum Dolunay ile tanıştım. Benimle ilgilendi ve güvenilir bir hizmet sağladı. 15 gün içinde eşim binbir özür ile eve döndü. Size nasıl teşekkür etsem azdır.

 4. Siz de benim gibi kısmetsiz bir döneme girdiyseniz ve başa çıkamıyorsanız profesyonel yardım alabilirsiniz. Medyum Dolunay benim için dönüm noktası oldu. Bu yaşa kadar başıma gelen her şeyi, tüm kısmetsizlikleri bertaraf eden kilit büyüsü işlemini yaptı. 15 gün sürmedi tüm hayatım düzene girdi. İstediklerim ayağıma geldi diyebilirim. Size bir sürprizim de evleniyor olmak. İyi ki varsınız her şey için ve özellikle nezaketinizden dolayı teşekkür ederim.

 5. Kilit Büyüsü İle tüm hayatım normale döndü. En bilinen fakat yapılması da bir o kadar zor olan bu büyü yaşamımda ki tüm kapalı yolları açtı. Kısmetim açıldı. Tüm işlerim düzene girdi. Sevdiğim adam beni aldatıyordu. Bana geri döndü. Nişanlandık. Mutlu bir yuva kurmak üzere adımlarımızı sayenizde attık. Medyum Dolunay ile kişiye özel çalışmalar da yapabilir; siz de etkili ve hızlı sonuç alabilirsiniz. Kesinlikle tavsiye ederim.

 6. Kilit büyüsü duyduğum kadarıyla kısmet açmada en hızlı ve en etkili yöntemdi. Bir arkadaşım yaptırdı ve hayatında ki tüm olumsuzluklar su gibi aktı. Bende bir türlü sevdiğim adama kavuşamıyordum. Ailem izin vermiyordu. Medyum Dolunay ile görüşerek tüm desteği aldım. Ailem izin verdi ve kısmetim de açıldı. Şimdi evliyiz. Tam üç ay oldu ve ben her şey için teşekkür etmek istedim. Emeğinize Sağlık

 7. Evlilik konusunda ciddi bir kısmetsizliğim var. Beğendiğim beni istemez, istemediğim beni beğenir. Yıllardır resmen evde kaldım. Bende bir Medyum desteği almaya karar verdim. Hayatımın en doğru kararıymış diyebilirim. Kilit büyüsü ile kısmetim adeta yaşamın her alanında açıldı. Medyum Dolunay bana çok yardımcı oldu. Size de kendisiyle iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

 8. Kilit büyüsü en çok bilinen işlemlerden. Hem sevdiğiniz kişiyi size getirir hem de kısmetinizi açar. Ben uzun süredir ne aşkta ne işte yüzü gülmeyen bir adamdım. Elimi nereye atsam kuruyordu. İnternette dua araştırırken Medyum Dolunay hakkında yorumlara denk geldim. Kendisine ulaştım. Temiz, güvenilir ve hızlı hizmet aldım. 10 gün içinde de etkisini gördüm. Teşekkür ederim.

 9. Tüm kısmetleri açan hızlı ve tesirli bir büyü olan Kilit büyüsü sayesinde sen de aradığın aşka kavuşacak kapıları açabilirsin. Profesyonel ve tecrübeli bir medyum desteği alman bu tür etkili büyüler için olmazsa olmaz. Bende yıllardır mustarip olduğum yalnızlıktan Medyum Dolunay sayesinde kurtuldum ve sana da tavsiye ederim.

 10. Sevgili kardeşlerim dolunay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum dolunay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle dolunay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama dolunay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

 11. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

 12. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

 13. Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum dolunay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için dolunay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende dolunay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

 14. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

 15. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben dolunay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin dolunay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

 16. Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir dolunay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

 17. Herkese selam. Arkadaşlar dolunay hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Dolunay hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

 18. Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Dolunay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Dolunay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

 19. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

 20. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

 21. Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Dolunay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

 22. Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum dolunay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde dolunay hocam evliliğimi kurtardı.

 23. Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama dolunay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir