Eski Sevgilimi Geri Getirme Duası

Eski Sevgilimi Geri Getirme Duası: Sevgilinizi geride getirmek için okuyun… Etkisini nüans ediceksiniz…
4444 sefer salatı tefriciye yi okuyorsunuz  ( bendeniz bu sayıyı tamamlamadan dileğim oldu) bu duanın etkisini öğrendiğimde çabucak okumaya başladım.ha çok inanarak yaptım mı(ara ara olmaz dediğim oldu hani) aklıma başka birşey gelmedi mi derseniz(elbetteyki geldi zira insanızzz )geçen cuma başlamıştım bu cumratesi beni aradı ikimizin tanıdığı bi arkadaşa ulaşır benim numaramı istemiş…(ayrıldığımızda değiştirmiştimm).
ve ağlayarak aradııı…çoooook mutluyum  . inşallah dileğen isteyen herkesin dileği gerçekleşir.
1-duayı okumadan öncelik olarak abdest alın
2-saati mühim değil
3-başınızı kapatın bendeniz oyle yaptım.
4-niyetinizi soyleyin(Allahım şu şu dileğimin olması için peygamberimiz Hz.Muhammed MUstafa sav.’ı aracı kılıyorum ya Rabbim ona getirceğim bu mübarek salavatların yüzü hurmetine dileğimi onay eyle ya Rabbel Alemin…)
5-başlangıçta euzu bismillah çekin bi ek olarak çekmenize gerek yok zira çok kolay olmayan ilerleyen bir dua…
6-“Allâhumme salli salâten kâmileten okunuşu sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü okunuşu tenfericu bihil-kürebü okunuşu tukdâ bihil-havâicu okunuşu tünâlü bihir-reğâibü okunuşu hüsnül-havâtimi okunuşu yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm okunuşu alâ âlihî okunuşu sahbihi fî tümel lemhatin okunuşu nefesin bi adedi tümel ma’lûmin lek.”
7-bana bu duayı soyleyen 7 zaman içerisinde bitir dedimişti bendeniz bitiremedim lakin 7. zaman bilgi aldım…allah kesinlikle bir kapı açıyor. olacak işleri çabuklaştırıyor…bir gerekçe yaratıyor dedi…oyle de oldu çoook şükür…

 

İlgili Başlıklar

Eski Sevgilimi Geri Getirme Duası

Bir ilişki sona erdiğinde ve ister istemez eski sevgilimizi geri istediğimizde, çoğumuz duygusal olarak karmaşık bir süreç yaşarız. Bu noktada, eski sevgilimizi geri getirmek için başvurabileceğimiz farklı yöntemler vardır ve bu yöntemlerden biri de “Eski Sevgilimi Geri Getirme Duası”dır.

Eski sevgilinizi geri getirme duası, aşk ve ilişki ile ilgili sorunlara odaklanan ve Allah’ın yardımını istediğimiz bir dua şeklidir. Duanın amacı, eski sevgilimize tekrar yakınlaşmak, aramızdaki sorunları çözmek ve ilişkimizi yeniden canlandırmaktır. Ancak önemli olan, bu duayı içtenlikle ve samimiyetle yapmaktır.

Eski sevgilimizi geri getirme duası yaparken, niyetimizin doğru olduğuna ve yürekten inandığımıza emin olmalıyız. Dualarımızı düşünerek ve anlamını anlayarak yapmalı, Allah’ın yardımına olan güvenimizi korumalıyız. Ayrıca, eski sevgilimizi geri getirmek için dua etmeden önce, ilişkimizin neden sona erdiğini anlamak ve sorunları çözmek için üzerimize düşen adımları atmamız önemlidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1854 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

32 Evet
27 Hayır

“Eski Sevgilimi Geri Getirme Duası” için 4 yorum var.

  1. Slm ben nazilliden yaziyorum size medyum dolunay hoca gercekten oyle yardimsever iyi niyetliki sanki yuzunun guzelligi sesine yansimis ben gormedim dolunay hocayi ama oyle tatli dilli bir insan ki gercekten arkadaslar yardimci olabilmek adina cok seker pamuk gibi konusuyor telefonda insan cezb oluyor gercekten Allah onun ne muradi varsa versin benim de dagilmakta olan yuvam kurtuldu ve esimle aramizi duzelltti cok tesekkur ve kesinlikle oneririm.

  2. Kırşehir merkezden ben gülsen. Merhaba siten süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 11-02-2018 11:44:28

  3. Sevgili kardeşlerim dolunay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum dolunay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle dolunay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama dolunay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

  4. Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum dolunay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde dolunay hocam evliliğimi kurtardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir