Kısmet Kapama Büyüsü

Kısmet Kapama Büyüsü

Selamlar, ben size kardeşim için yaptırdığım kısmet kapama büyüsü ile ilgili yaşadıklarımızı anlatmak istiyorum belki sizin de bu konuda yardıma ihtiyacınız vardır kim bilir. Zira biz bu konuda internette çok araştırma yaptık o nedenle bu yorumların çok önemli olduğunu düşünüyorum. Şöyle anlatayım, benim erkek kardeşi bir kızı çok seviyordu ve kız da onu sevdiği için evlenme kararı aldılar. Ancak gerçekten de çok güzel bir kız olduğu için sürekli görücü geliyordu ve ailesi de her seferinde görücüleri kabul ediyordu. Kızın kısmeti çok fazla olduğu için aile de en iyisiyle evlendirmek için uğraşıyordu.

Kısmeti Anında Kapandı

Kardeşim sevdiği kızla evlensin diye ve ailesi ikna olsun diye bu büyüyü yaptırmaya karar verdik ve ben internet sitesindeki yorumları görünce medyum Dolunay ile görüşmeye karar verdim. Kardeşimle beraber gittik. Çok güzel bir insan ve bizi gerekten çok sıcak şekilde karşıladı. Zaten konuşurken bile insanın içi ferahlıyor.

Kendisine Her Konuda Danışıyoruz

Aldığımız muhteşem hizmet sayesinde kardeşimin sevdiği kızın kısmetleri kapandı ve şu an nişanlılar. Onlar çok mutlu tabi ki ben de öyleyim. Artık medyum Dolunay benim için her konuda danışabileceğim biri olduğu için size de kesinlikle tavsiye ederim. Ona ulaşmak için 0555 171 85 40 bu numarayı arayabilirsiniz. Asla çekingen davranmayın çünkü gerçekten de çok samimi ve içten biri.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1991 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
27 Hayır

“Kısmet Kapama Büyüsü” için 6 yorum var.

  1. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

  2. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

  3. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

  4. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

  5. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

  6. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir