Kimseye Âşık Olamıyordum

Kimseye Âşık Olamıyordum

Birçok kızla flört etmiş olmama rağmen hiçbiriyle evlenmeyi düşünmeyecek kadar evliliğe uzak olduğum zamanlardı. Anne ve babamın tek erkek çocuğu olarak üzerimde sürekli evlilik baskısı vardı. Yaşım gelmiş geçiyor, yaşıtlarım çoluk çocuğa karışıyor ben halen bir kıza bağlanmakta güçlük çekiyordum. Onlarca güzel kızla birlikte olmama rağmen hiçbirine evlenme teklifi edesim gelmiyordu. Hayatımda bir mucize gerçekleşmesini ve birden bire birine yıldırım hızıyla âşık olabilmeyi umuyordum. Annem gece gündüz dua eder hale gelmişti. Aşkta yüzümün gülmeyeceğine inanmıştım artık. Bütün denemelerim başarısızlıkla sonuçlanıyordu.

Mucizevi aşk büyüsü

Farklı bir şeylerin bana çare olabileceğini düşündüm. Aklımdaki şey bir medyuma ulaşmaktı fakat bu konuda çok bilgisizdim. Bu alanda tecrübeli olan daha önce büyü yaptırmış ve yararını görmüş birkaç tanıdığa danıştım. Bana Medyum Dolunay’ı önerdiler. İlk işim internet sitesine giriş yapmak oldu. Sayfayı adeta hatim ettim diyebilirim. Sayfa içeriğinde aşk büyüsü sekmesini gördüğümde elim hemen telefonuma yöneldi. Medyum Dolunay’ı aramalı, kendisine bu konuda danışmalıyım diye düşündüm.

Sonunda âşık oldum

Hocamızın sesini duyduğum an içimi bir ferahlık, kalbimi bir umut kapladı. Âşık olmak, birine bağlanmak ve kalbimin aşkla dolmasını istediğimi belirttim. Uygulayacağı büyünün çok kısa süre içerisinde etkisini gösterip birine körkütük âşık olacağımı sağlayacağını söyledi. Duyduklarım benim için inanılmaz şeylerdi fakat hakikatten de şuan evli olduğum ve deliler gibi âşık oluğum eşime ilk görüşte vuruldum. Âşık olmakta zorlanan fakat aşkı arayan herkesin tek çaresi şüphe yok ki 0555 171 85 40 nolu telefondur.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1335 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
27 Hayır

“Kimseye Âşık Olamıyordum” için 5 yorum var.

  1. Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Dolunay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  2. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben dolunay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin dolunay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

  3. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

  4. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

  5. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir