Şirinlik Büyüsü Nasıl Yapılır

Şirinlik Büyüsü Nasıl Yapılır sizlere bu konuda bilgiler vereceğiz ; Şirinlik büyüsü Beyine suresi ile yapılmaktadır.Beyine suresi okuncak dua için ters harfler ile bir ceylan derisine yazıldıktan sonra babim mumu damlatılır.

Beyine suresi kod harf yazılıp harika ve alaka çekici olmak isteyen kimse üstünde taşırsa bu muradına nail olabilir .Ayrıca:
Aşağıdaki ayeti kerimeleri bir kağıt üzerine aşağı alta kırkbir sefer yazıp bu kimse üstünde taşırsa tekrardan bu yöndeki hacetinin onay olmasına vesile olunur .
Bismillahirrahmanirrahim
Ve imma yenzeganneke mineş şeytanı nezgun festeiz billahi innehü semiün alim rabbi euzubike min hemezatiş şeyatin ve euzu bike rabbi en yehdurun kale uhruç minha mez’ümen medhuren limen tebiake minhüm leemleenne cehenneme minküm ecmain inne ibadi leyse leke aleyhim sultanun ve kefa bi rabbike vekila.

İlgili Başlıklar

Şirinlik Büyüsü Nasıl Yapılır

Şirinlik büyüleri, insanlar arasında sevgi ve sempati oluşturmak için kullanılan popüler bir uygulamadır. Bu büyüler, bir kişinin etrafındaki negatif enerjiyi uzaklaştırarak onun daha sevimli ve hoş biri haline gelmesini sağlar. Şirinlik büyüleri, insan ilişkilerini güçlendirir ve karşınızdaki kişiyi kendinize çekmenize yardımcı olur. Peki, şirinlik büyüsü nasıl yapılır? İşte adım adım bir rehber.

Öncelikle, şirinlik büyüsünü gerçekleştireceğiniz kişinin fotoğrafını veya bir objesini temin edin. Bu, büyüyü daha etkili yapacaktır. Ardından, sessiz bir odaya geçin ve rahat bir şekilde oturun. Gözlerinizi kapatın ve birkaç derin nefes alarak zihninizin sakinleşmesini sağlayın.

Şimdi, zihninizi odaklayın ve büyüyü gerçekleştireceğiniz kişiye olan sevgi ve şefkat duygularınızı canlandırın. Onun güzel yanlarını düşünün ve ona olan sevginizi hissedin. İçinizden ona olumlu dileklerde bulunun ve onun daha şirin biri haline gelmesini isteyin. Bu düşünceleri ve duyguları yoğun bir şekilde hissetmeye çalışın.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1569 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

28 Evet
29 Hayır

“Şirinlik Büyüsü Nasıl Yapılır” için 3 yorum var.

  1. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

  2. Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Dolunay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  3. Herkese selam. Arkadaşlar dolunay hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Dolunay hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir