eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü

Eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü nasıl yapılır sizlere bu konuda bazı bilgiler vereceğiz ; Kurumuş beyaz köpek pisliği (pislik beyaz olacak) alınır, ocak başında iyice kurutulur, sonra hayvan döğülür, biraz külle  karıştırılır. Soğuması, sevdiğindin geri dönmesi istenen kimsenin adı bin bir kez okunur, pisliğo üflenir.

Pislik üç ya da yediye ayrılır. Arka arkaya üç cuma günü sabah, akşam olmak üzere günde iki kez sevdiğinden geri gelmesini istenenin yemeğine katılır, yedirilir. Kırk gün içinde, bunu yiyen, sevdiği kimseden sevdiği yemeğe yer gibi sever gelirmiş. Bu işlem yapılırken, her gün, yatsıdan sonra, bir rikaat namaz kılınıp •caysnası istenen kimsenin adı söylenerek, sağa sola, üçer kez selam verilir.

Böyle bir büyüyü yapan kimsenin duyulması başına büyük bir yıkım gelmesine yol açarmış. 0 nedenle bu iş oldukça gizli tutulur. ‘Bu büyünün yapıldığı sezilirse, cincilere gidilir, yapan için de ayrı bir büyü yaptırılır. Büyüyü yapan cuma geceleri köpek gibi hırıldamaya başlarmış, böylece yapan ortaya çıkarmış.

İlgili Başlıklar

eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü

Eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü, birçok insanın aşk hayatında denediği bir yöntemdir. İlişkilerin sona ermesi veya ayrılıkların yaşanması her zaman kolay olmamıştır. Bazı insanlar, eski sevgililerini geri kazanmak için çeşitli yollar ararlar ve bunlardan biri büyüdür.

Büyüler, insanların duygusal durumları üzerinde etkiler yaratmayı amaçlayan ritüellerdir. Eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü, ayrılan çiftlerin tekrar bir araya gelmesine yardımcı olabilecek bir büyü türüdür. Ancak, bu büyüyü yapmadan önce dikkate almanız gereken birkaç önemli nokta vardır.

Öncelikle, eski sevgiliyi geri döndürme büyüsünün etkili olması için samimi niyetlerle yapılması gerektiğini unutmamak önemlidir. Bu büyüyü yaparken karşı tarafın rızasını almanız da etik açıdan önemlidir. Büyülerin etkisi insanlar arasındaki bağları güçlendirebilir ve duygusal engelleri aşabilir, ancak bu sürecin doğal akışında olması daha sağlıklı olacaktır.

 • Eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü yapmadan önce, bir medyumdan yardım almanız da faydalı olabilir. Medyumlar, bu konuda deneyimli ve uzman kişilerdir ve size doğru yönlendirmeler yapabilirler. Ayrıca, medyumlar sizin için uygun olan büyü çeşidini belirleyebilir ve süreci profesyonelce yönetebilir.
 • Büyüyü yapmadan önce, içerdiği riskleri ve sonuçları da dikkate almak önemlidir. Büyüler, etkileri nedeniyle bazı kişiler üzerinde olumsuz etkiler yaratabilir. Bu nedenle, büyüye başvurmadan önce kendinizi ve karşı tarafı dikkatlice değerlendirmeniz önemlidir.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 5252 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
39 Hayır

“eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü” için 27 yorum var.

 1. İşyerinde çok beğendiğim biri vardı. Onu elde etmek için papaz büyüsü yaptırdım. Şu anda nişanlıyız. Teşekkürler Medyum Dolunay…

 2. Oğlumun sevgilisi ile evlenmesini istemiyordum. Çünkü kızı hiç beğenmemiştim. Onları Medyum Dolunay sayesinde ayırma büyüsü ile ayırdı. Sonuçlar güzel oldu. Teşekkürler Medyum Dolunay…

 3. Kızımla nişanlısının ayrılmasını istiyordum. Fakat birbirlerinden ayrılmak istemiyorlardı. Soğuma büyüsü sayesinde onları birbirinden soğuttum. Medyum Dolunay’a teşekkür ederim.

 4. Çok önemli bir evrağımı kaybetmiştim. Bir türlü evde bulamıyordum. Medyum Dolunay’ın geri getirme büyüsü sayesinde evrağımı buldum ve işlerimi hallettim. Bana çok faydası oldu.

 5. Annemle babam sürekli kavga ediyorlardı. Hiç anlaşamıyorlardı. Onlara aşk büyüsü yaptırıp birbirlerine tekrar bağladık. Evimiz huzura kavuştu. Teşekkürler Medyum Dolunay

 6. Ben büyü işlerine inanmazdım. Tabi Medyum Dolunay ile tanışana kadar. Eski sevgilim hiç aramaz sormaz, hatta beni gördüğünde yolunu değiştirirdi. Ben aradığımda da telefonlarıma cevap vermezdi. En son çare olarak büyüye başvurdum. Medyum Dolunay ile çalıştım. Eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü uyguladı. 2 haftaya sende dedi. Dediği gibi de oldu. 15. Gün e postama mail geldi. Lütfen beni affet seni çok seviyorum diye. Hemen aradım buluştuk. Yarın yıldönümümüz ve bunda Medyum Dolunay’ın payı çok büyük.

 7. Eski sevgilimi hiç unutamadım. Hep rüyalarıma girerdi. Bir sürü sevgilisi olduğunu duydum, hatta bazıları ile fotoğrafı da vardı. Onun için intihar bile etmiştim. Hiçbir şey onu geri getirmedi. Medyum Dolunay hoca dışında. Eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü yaptı. İyi ki de yaptı. 2 haftada adam bana geri döndü. Hem de ellerinde çiçeklerle. Meğer ben senden hiç gitmemişim dedi. Arkadaşlarım bile bu değişime inanamıyorlar. Önceden playboy olan adam şimdi bildiğin kuzuya döndü.

 8. Her telefona cevap veren, kardeşiymişim gibi ilgilenen, her ayrıntıdan haberdar eden Medyum Dolunay hocam. Siz çok yaşayın emi. Bana karımı geri getirdiniz ya dilerim her şey istediğiniz gibi olsun. Karım onu aldattığımı duyunca evi terk etti. Aldatmamıştım aslında bir yanlış anlaşılmaydı. Hatta üstüne bir de boşanma davası açtı. Neyse ki Medyum Dolunay hocam, eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü yaptı. Her şey bir buçuk ay içinde yoluna girdi. Yoksa yuvam dağılacak çocuklarım perişan olacaktı.

 9. Büyüye Medyum Dolunay ile inandım. Eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü uygulattım. Yüzüme bile bakmayan eski sevgilim kapımda köpek oldu. Hem de 2 hafta içinde. İnternetteki çoğu medyum dolandırıcı. Hatta ben Medyum Dolunay ile karşılaşana kadar çok para harcadım, dolandırıldım. Hiçbiri de işe yaramadı. Hatta bazıları tehdit etti. Ama Dolunay hoca sağ olsun, şıp diye sorunu çözüverdi. Hala da ara ara ararım konuşuruz.

 10. Ben üniversite yıllarımı rüya gibi geçirdim. Çünkü çok aşık olduğum bir kız vardı ve o da beni çok seviyordu. Aslında ben öyle olduğunu sanmıştım. Beni aldattı. Hem de birden fazla kişiyle. Kan kustum kızılcık şerbeti içtim ama asla ondan vazgeçemedim. En sonunda intikam almak için Medyum Dolunay’a danıştım. Bana eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü yaptım dedi. Önce hiçbir şey olmayınca dolandırıldım sandım. Ama kız içip içip kapıma dayanınca anladım. Tabi süründürüyorum hatalarını anlasın biraz.

 11. Birçok sevgilim oldu ama Gülfem’i hiç unutamadım. Arada bir de kendisinden eş dost vasıtasıyla haber alabiliyordum. Birkaç ay önce hala evlenmediğini duydum. Arkadaşım büyü yaptıralım gelsin sana dedi. Önce inanmak istemedim ama sonra kafama yattı. Medyum Dolunay hocayla anlaştık. Eski sevgiliyi geri getirme büyüsü yapacağım dedi. 2 hafta sonra Gülfem arkadaşa haber salmış. Gelsinler istesinler Kenan olmazsa kimse olmaz demiş. Geçen hafta nişanımız oldu.

 12. Ta küçüklükten beri mahalleden aşık olduğum bir çocuk vardı. Babası olmadığı için hep fakirdiler. Fakirlikten kurtulmak için zengin bir adamın kızıyla beraber olmuş sonra onunla evlenmeye karar vermiş. Duyduğumda çıldırmıştım. Daha sonra teyzemin kızıyla ne yapacağımızı düşünürken aklımıza büyü geldi. Araştırırken medyum Dolunay için yazılan yorumları gördük. Hemen aradım durumu anlattık. Sağolsun bana sevgilinin seni sevmesi büyüsü yaptı. Sonuç ne mi? Evliyiz ve bir oğlumuz var.

 13. Nişanlımla görücü usulü tanıştık. Onu çok sevmiştim ama o bana bir türlü alışamıyordu. Sırf ailesi istiyor diye benimleydi. Annemle bu ise kafa yorarken bir yakınımız Medyum Dolunay hocadan bahsetti. Bana sevgilinin seni sevmesi için büyü yapacağım dedi. Sağ olsun çok da ilgilendi. Şimdi birbirine sırılsıklam aşık bir çiftiz. Dolunay Hocaya verdiğim para helal olsun.

 14. Sevgilimle bundan 5 ay önce çok kötü kavga ettik. Sebebi kıskançlıktı. Eski lise arkadaşım ile görüştüğüm için beni herkesin içinde rezil etti. Ama ben ondan vazgeçmek istemiyordum. Hatta sonra başkası ile nişanlandığını duydum. Arkadaşım vasıtası ile tabiatıyım Medyum Dolunay dertlerine deva oldu. Allah razı olsun ondan. Eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü yaptı. İlk hafta nişanı attıklarının haberini aldım. Şimdi ise biz evlilik hazırlığı yapıyoruz.

 15. Sevgilim ailemi bahane edip ayrıldı benden. Tam da evlilik arifesindeydik. 10 yılımı vermiştim ona. Yok ailen çok geri kafalı, yok sen kapanmadan olmaz bu iş falan derken düğün iptal oldu. Geceler boyu ağladım. Telefonlarımı zinhar açmadı. En sonunda internetten Medyun Dolunay ile karşılaştım. Telefonlarıma hemen yanıt verdi. Bana eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü yaptı. Şimdi kapımda köpek oldu ama ben ağırdan alıyorum. Sonsuz teşekkürler Medyum Dolunay.

 16. Selamlar dolunay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin  sorunu için tekrar dolunay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Dolunay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

 17. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

 18. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

 19. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

 20. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

 21. Slm ben nazilliden yaziyorum size medyum dolunay hoca gercekten oyle yardimsever iyi niyetliki sanki yuzunun guzelligi sesine yansimis ben gormedim dolunay hocayi ama oyle tatli dilli bir insan ki gercekten arkadaslar yardimci olabilmek adina cok seker pamuk gibi konusuyor telefonda insan cezb oluyor gercekten Allah onun ne muradi varsa versin benim de dagilmakta olan yuvam kurtuldu ve esimle aramizi duzelltti cok tesekkur ve kesinlikle oneririm.

 22. Allah Dolunay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Dolunay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

 23. Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Dolunay hocayla irtibata geçtim.Dolunay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Dolunay hocadan allah razı olsun.

 24. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

 25. Selamlar dolunay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin  sorunu için tekrar dolunay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Dolunay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir