Aile içi mutluluk duası

Aile içi mutluluk duası: Aile arasında olan geçimsizliklerin kalkması, yıkılan yuvaların düzelmesi için aşağıda gelen mübarek ayet bir panzehirdir. Seher vaktinde bu ayet miskianber mürekkebi ile yazılır ve ayetin sonuna geçimsiz olan aile fertlerinin isimleri ilave edildikten sonra temiz bir suya koyulur ve suyun üzerine de bin (1000) defa yine aynı ayet okunarak nefes edilirse ailedeki anlaşmazlık ve tartışmalar kalkar ve yerini muhabbet, hürmet, sevgi ve saygıya bırakır.

Aile içi mutluluk duası

Kul in küntüm tühibbünellah* Fettebiuni yuhbibkümüllahü ve yağfir leküm zünubeküm, vallahü ğafurur rahiym*

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Aile içi mutluluk duası

Aile içi mutluluk herkesin hayalidir. Ev içinde huzur, sevgi ve mutluluğu sağlamak için çeşitli yöntemler denemek mümkündür. Bunlardan biri de aile içi mutluluk duasıdır. Dua ederek, Yüce Allah’tan aile içindeki mutluluğun artmasını dilemek önemli bir adımdır.

Aile içi mutluluk duası için öncelikle kalpten samimi bir şekilde dua etmek önemlidir. Dua ederken içtenlikle Yüce Allah’a yönelmeli ve ailemiz için hayırlı dualar etmeliyiz. Aile içindeki sevgi, saygı ve anlayışın artması için dualar etmek, Allah’ın rahmetini ve lütfunu istemek en güzel dileklerden biridir.

İslam dininde aile içi mutluluk duası için birçok örnek dua bulunmaktadır. Örneğin, “Rabbenâ hâb lenâ min ezvâcinâ ve zurriyyâtinâ kurrate a’yunin veccalnâ lilmuttekîne imâma” duası aile içindeki huzur ve mutluluğun artmasını dilemek için sıkça okunan bir duadır. Bu dua aile bireyleri arasındaki sevgi ve anlayışı pekiştirmek, aile içindeki ilişkileri güçlendirmek için okunabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1687 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
29 Hayır

“Aile içi mutluluk duası” için 3 yorum var.

  1. Selamlar dolunay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin  sorunu için tekrar dolunay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Dolunay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

  2. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

  3. Arkadaşlar Dolunay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir