Sevdiğinin Senden Başkasına Gönül Vermemesi İçin Dua

Hepimiz isteriz, kalbimize gönlümüze birisi girdimi birisini gönülden sevdik mi onunda gönlünde sadece biz olalım bizden başkasına gönül vermesin. Hatta bizden başkasından az bile olsa hoşlanmasın başkasını beğenmesin düşünmesin isteriz. Bu çok mümkün olmaz çünkü insanoğlunun gözü açtır. Birisini elde ettiğini düşündüğünde o kişiden hevesi kaçar ve başkalarına yönelir. Bu durumdan rahatsızsanız onun gönlündeki tek kişi olmak istiyorsanız aşağıdaki duayı deneyebilirsiniz.
”ve elgaytü aleyke mehabbeten minni” sevdiğin kişinin sevgi ve muhabbetini kazanmak istersen niyet ederek 1127 kere okunup havale edilir.

Sevdiğinin Senden Başkasına Gönül Vermemesi İçin Dua

Kim sevdiğini sadece kendine ait görmek istemez ki? Sevdiğimiz kişinin başkasına gönül vermemesi için dua etmek ise en doğal isteklerimizden biri. İşte size sevdiğinizin sadece size ait kalması için dua etme yöntemleri:

Dua 1: Her gün 100 defa “Ya Muhyii!” (Ey dirilten) ismi şerifini okuyarak sevdiğinizin size ait kalması için dua edebilirsiniz. Bu dua, sevdiğinizin kalbini sadece size çekmek için etkilidir.

Dua 2: Her gece yatmadan önce 3 defa “Rahman, Rahim, Ya Hayyu Ya Kayyum” diyerek Allah’a sevdiğinizin sadece size ait kalması için niyazda bulunabilirsiniz. Bu dua, ilişkinizin güçlenmesi ve sevdiğinizin size daha fazla bağlanması için etkili olacaktır.

Dua 3: Her gün 7 farklı günlük duaların en iyisi olan Ayetel Kürsi’yi okuyarak sevdiğinizin başkasına gönül vermemesi için dua edebilirsiniz. Bu dua, sevdiğinizin kalbini sadece size açmasına yardımcı olur ve ilişkinizi sağlamlaştırır.

 • Özetle, sevdiğimiz kişinin başkasına gönül vermemesi için dua etmek en doğal isteklerimizden biridir. Bu duasını yaparken belirli yöntemlere ve ritüellere dikkat etmek faydalı olacaktır. Yukarıda verilen duaları düzenli olarak yaparak sevdiğinizin sadece size ait kalmasını sağlayabilirsiniz. Unutmayın, dua etmek kendi niyetimizi belirtmek ve Allah’a olan bağlılığımızı göstermek içindir. Dualarınızı samimi bir şekilde yaparak isteklerinize ulaşmanız dileğiyle.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 3656 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

29 Evet
31 Hayır

“Sevdiğinin Senden Başkasına Gönül Vermemesi İçin Dua” için 19 yorum var.

 1. Medyum Dolunay hocamı arama sebebim sevdiğinin senden başkasına gönül vermemesi için dua hakkında bilgi almaktı. Aslında sadece birkaç şey öğrenip kapatacaktım. Ama anlattıkları o kadar etkiliydi ki hemen dua için bana yardım etmesini istedim. Sağ olsun işinin ehli hocam çok başarılı. Kısa sürede şahane sonuç aldık.

 2. Sevdiğinin senden başkasına gönül vermemesi için dua yaptırmak istedim Medyum Dolunay hocama. Ben erkek arkadaşımı çok seviyordum. O da beni aynı aşkla aynı sevgi ile sevsin istedim. Mutluluğumuz hep sürsün istedim. Hocam sayesinde bunu başardım. O kadar mutluyuz ki anlatamam.

 3. Medyum Dolunay hocamdan önce etkileme duası yapması için ricada bulunmuştum. Kısa sürede bu duanı etkisini gördüm. Ondan sonra da Sevdiğinin senden başkasına gönül vermemesi için dua istedim kendisinden. Sağ olsun onu da başarıyla gerçekleştirdi. Başım sıkışınca koşacağım ilk insan hocamdan başkası değil.

 4. Medyum Dolunay hocam bana pek çok defa yardımda bulundu. Kendisine her gün dua ediyorum. Allah razı olsun. Çok defa sıkıntılarımı giderdi bana yeni yollar açtı. Sevdiğinin senden başkasına gönül vermemesi için dua isteyen kişiler bunun için tek doğru adres hocamdır. Vaktinizi başka insanlarla boşa harcamanıza gerek yok.

 5. Ahmet’i tam 3 yıldır karşılıksız olarak seviyordum. O benimle gönül eğlendirme peşindeydi. Bir gün vardı bir gün yok. Bu durum iyice canımı sıkmaya başlamıştı. Başkası ile birlikte olabileceğini düşünüyordum. Sevdiğinin senden başkasına gönül vermemesi için dua varmış. Hemen Medyum Dolunay hocamdan ricada bulundum.

 6. Arkadaşım Müjgan sürekli Medyum Dolunay hocam ile görüşür konuşurdu. Birkaç defa yanında ben de vardım. Yaptıkları işlemlerin ne kadar etkili olduğunu yakından gördüm. Bu sebeple ben de kendisine danıştım. Sevdiğinin senden başkasına gönül vermemesi için dua yaptırmak gerçekten inanılmaz etkili. Asla pişman olmazsınız.

 7. Medyum Dolunay hocam ile tanışma nedenimiz sevdiğim biri sebebi ileydi. Hocama birkaç sorunumu danışmak için ulaşmıştım. Sevdiğinin senden başkasına gönül vermemesi için dua var demişlerdi ben de bu sebeple bu duayı hocamdan yapması için ricada bulundum. Beni kırmadı. Allah razı olsun hocamdan.

 8. Sevdiğinin senden başkasına gönül vermemesi için dua diye bir şey varmış. Bende araştırmalarım sonucu öğrendim. Medyum Dolunay hocama danıştım. Kendisi o kadar anlayışlı ki hemen bana yardım edebilmek için kolları sıvadı. Sonuç harikaydı. Gerçekten çok etkili bir dua. Bunu yapacak olanlar etkiyi kısa sürede görebilecek.

 9. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

 10. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

 11. Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum dolunay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Dolunay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

 12. Allah Dolunay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Dolunay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

 13. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

 14. Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Dolunay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

 15. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

 16. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

 17. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

 18. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

 19. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir